Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Yapı kredi bankası gelişen altyapı ve telefon bankacılığı üzerinden ekledikleri öğeler ile telefon bankacılığı ile alakalı bir hayli ilerlemiş durumdadır. Yapı kredi müşteri hizmetleri ile telefon bankacılığı ile yapabileceğiniz birçok işlem bulunmaktadır. Bu işlemler bankaya gitmeden rahatça yapabileceğiniz işlemlerdir. Bu işlemler yatırım işlemleri, para transferleri işlemleriniz, hesap işlemleriniz, kart ile alakalı işlemleriniz, OGS ve HGS işlemleriniz, kredi kartı borç ödeme ile alakalı işlemleriniz, başka herhangi bir yere yapacağınız ödeme ile alakalı işlemleriniz, internete bankacılığı ile alakalı ile herhangi bir sorun yaşadığınız zaman düzeltme işlemleriniz, kart başvurusu ile ilgili yapabileceğiniz işlemleriniz ve kartlarınız ile alakalı tüm yapacağınız işlemler yapı kredi müşteri hizmetleri üzerinden kolayca yapabileceğiniz işlemlerdir.

Yapı Kredi Hizmetleri Telefon Numarası

Yapı kredi müşteri hizmetlerine bağlanabilmeniz için iki adet telefon numarası bulunmaktadır. Bu telefon numaraları ile müşteri hizmetlerine bağlanabilir ve tüm bankacılık faaliyetlerinizi bu telefon numarası üzerinden yapabilirsiniz. Yapı kredi müşteri hizmetlerinin bünyesine kazandırdığı bir diğer özellik ise Whatsapp hizmeti olmuştur. Sesli yanıt sistemi ile müşteri hizmetlerine direk olarak bağlantı sağlayabilmeniz için olan numaralar 444 0 444 / 0850 222 0 444 tür. Türkiye’nin her yerinden bu numaraları alan kodu olmadan tuşlayarak mevcut operatörlerden ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu numaralardan 0850 222 0 444 numarasını telefon numarasını rehberinize kaydederek Yapı Kredi Mobil üzerinden İletişim menüsü üzerinden Yapı kredi Whatsapp yazmanız yeterli olacaktır. Daha sonra Whatsapp üzerinden banka şubemize mesaj atarak bağlantıyı kolayca sağlayabilirsiniz.

Yapı Kredi Müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma

Yapı Kredi Hizmetleri Direk Bağlanma

Yapı Kredi müşteri hizmetlerine direkt olarak bağlantı sağlayabilmeniz için bankada kayıtlı telefon numaranız üzerinden müşteri hizmetlerine ait olan 444 0 444 telefon numarasını aramanız gerekmektedir. Kayıtlı olan telefon numarası üzerinden arama sağladığımız takdirde herhangi bir ek bilgi banka tarafından istenmeyecektir.  Ancak banka da kayıtlı olan bir telefon numarası üzerinden arama sağlamadığınız zaman müşteri numarası, banka ya da kredi kartı numaranızı ya da T.C kimlik numaranız öncelikli olarak banka müşteri hizmetleri tarafından sizden istenecektir.  Telefon numarasını tuşladıktan sonra gerekli olan bilgilerinizi de verdikten sonra önce 2 daha sonrada 0 tuşlamanız banka müşteri hizmetlerine direk olarak bağlanmanızı sağlayacaktır. Bu işlemleri yaptıktan sonra tahmini olarak Yapı Kredi telefon bankacılığı müşteri hizmetlerindeki görevli kişiye bağlantı sağlama süreniz 3 ila 4 dakika arasında değişim gösterebilir. Lakin bekletilme süreniz aradığınız saatin yoğunluğuna göre değişim gösterebilir. Bu bekletilme sürenizin ardından direk olarak şubeye giderek yapacağınız tüm işlemler evde bireysel olarak telefon üzerinden görevli kişi ile yapacağınız işlemlere dönüşecektir.  Tüm bu işlemleri bankaya ait 0850 222 0444 no lu bireysel müşteri iletişim numarasını Whatsapp üzerinden bağlantı kurarak da direkt olarak kullanabilirsiniz.

Türk Telekom müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma konusunu incelemenizi de tavsiye ederiz.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz