TEB İnternet Bankacılığı Uygulaması Kullanımı

CEPTETEB İnternet Bankacılığı Uygulaması ile hangi işlemleri kolayca yapabileceğinizi anlatıyoruz.

TEB İnternet Bankacılığı

CEPTE TEB bütün bankacılık işlemlerinizi istediğiniz zaman istediğiniz yerde şubeye gitmeden yapmanızı sağlıyor. Cepteteb internet bankacılığı uygulaması her zaman size güzel faiz oranları ve avantajlı kampanyalar sunabilir. Üstelik bir kodla ATM’lerden kartsız para çekme olayı bu avantajlar da size sağlanır.

İnternet Bankacılığı Giriş

Mobil uygulamasında CEPTE TEB Hesap ve CEPTE TEB vadeli hesap açabilirsiniz ayrıca CEPTE TEB kredi kartına da başvuru yapabilir. Aynı zamanda onaylanan CEPTE TEB Kredi’ni anında kullanmak istersen hesabına geçirebilirsin.

CEPTE TEB’ kullanıyorsanız “Başka Hesaba Para Yatırma”, “Başka Hesaba TL Para Transferi” veya “Başka Karta Para Gönderme” gibi işlemlerde hiçbir şekilde ücret ödemezsiniz.

CEPTE TEB mobil uygulamada hesaplarınız, ödemelerinizin ve kredi ayrıca kredi kartıyla ilgili bilgileri, güncel döviz kurlarını ve altın fiyatlarını da cep telefonuna bildirim olarak alabilirsiniz. Kontrol paneli ve bildirim ayarları bölümünden de hangi konuda ücretsiz bildirim istiyorsanız seçebilirsiniz.

Aynı anda yalnızca bir cihaza bildirim yapılabilir, farklı cihaza giriş yaparsan, bildirim ayarlarını değiştirmenize gerek olmadan en son giriş yaptığın cihaza bildirim gönderilecek.

Cep telefonunu cüzdan olarak da kullanabilirsin ve CEPTETEB Mobil Cüzdan özelliği ile;

Temassız ödemeler ile cep telefonunu kredi kartın olarak kullanabilirsiniz ve bütün ödemelerini CEPTE TEB mobil uygulaması ile kolayca yapabilirsiniz.

TAV Pasaport ayrıca Sabiha Gökçen’in hızlı geçiş ayrıcalığıyla mobil cüzdandan okuttuğunuz QR kod ve hızlı geçiş noktalarından sıra beklemeden kolayca geçebilirsiniz.

QR kod ile yanınızda kartlarınız olmasa bile anında para çekebilir ve akıllı telefonunuzu rahatça kullanıp ödeme yapabilirsiniz.

Hızlı ve kolay bankacılık ile, CEPTE TEB İnternet Şubesini kullanarak, online bankacılık ihtiyaçlarınızı ve dünyanın her yerinden kolay, güvenli ve hızlı bir şekilde karşılarsınız. Günün her saatinde yararlanabileceğiniz bu hizmetler sayesinde şubeye gitmenize gerek kalmadan, zaman kazanmış olursunuz.

CEPTE TEB internetinden ile yararlanması için online başvuru yapmanız ayrıca TEB telefon şubesini aramanız veya öğle saatinde de açık olan şubelerinden birinde hesap açtırmanız yeterli oluyor.

CEPTE TEB mobil uygulamasına internet şubesi aracılığıyla kullanıcı adınız, parola ve şifre ile giriş yapabilirsiniz. 4663 numaraya CEPTETEB yazarak mesaj atıp ve ardından da mesajda olan linke tıklayarak AppStore veya Google Play Storden başlığı ile de arama yaparak ya da QR kodu cihazlarına okutarak uygulamayı kolayca indirirsiniz.
Evdeki hesap ile ev harcamalarınız evdeki hesap ile kolayca takip edebilirsiniz. Hemen CEPTE TEB internet şubeyle girip, TEB ile ödediğiniz tüm faturalar, kira ödemelerinizi aylık olarak kolayca takip edebilirsiniz.

e-Devlet Kapısı Anahtarı da CEPTE TEB İnternet Şubesinde mevcut.  CEPTETEB İnternet Şubesi’nden, kamu ile ilgili olan işlemlerinizi gerçekleştireceğiniz e-Devlet Kapısı’na hızlı ve güvenli bir şekilde giriş yapabiliyorsunuz. e-Devlet şifrenizi unutmuş olabilirsiniz veya hiç almamış da olabilirsiniz ama hiç sorun değil bunlar, herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmadan da “e-Devlet Girişi” butonuna tıklamanız yeterli e-Devlet Kapısı da doğrudan giriş yapmanız için yeterli olur.

İnternet Bankacılığı Şifre Alma

Şifre alma işlemi çok kolay bir işlemdir aslında. Kolaylıkla TEB internet adresine giriş yaparak internet şubesi aracılığıyla bireysel veya kurumsal giriş yaparak parolanızı alabiliyorsunuz. Anında şifre almak için kart bilgileriniz gerektiğinden, önceden kredi kart bilgilerinizi yanınızda bulundurmanız lazım.

Öncelikle ilk adım olarak kart tipi seçimi yapacaksınız, ardından da kart bilgilerinizi girmeniz gerek. Sonrasında ise 3. aşamada kişisel bilgileriniz istenir. Son aşamada ise SMS doğrulama işlemi yapılır. TEB bankasından şifre alma işlemi anında internet üzerinden kolayca yapabilirsiniz. Hemen kolaylıkla şifrenizi alabilirsiniz.

TEB dünyanın her noktasından hızlı güvenilir ve kolay erişim sağlamanız için bir web platformu oluşturmuş durumdadır. Kolay bir kullanıcı menüsüyle yapabileceğiniz birden çok bireysel ve kurumsal bankacılık işlemleri vardır. Cepte teb müşterisi olmanız için izleyeceğiniz yol da çok basittir aslında. Banka müşterisi olmayanlar da aynı site üzerinden veya mobil üzerinden Cepte teb müşterisi olabiliyorlar.

CEPTE TEB’in store deki uygulamalarla veya internet sitesinden tek kullanımlık SMS şifresiyle giriş yapıyorsunuz, ilk giriş yaptığınızda yeni bir pin kodu belirleyerek giriş yapmanız isteniyor ayrıca uygulamaya ve internet sitesine daha sonraki girişinizde ise sms gönderilmez tekrardan belirlediğiniz yeni pin kodunuz ile giriş yapabiliyorsunuz.

CEBTETEB Uygulamasıyla aynı anda sadece bir cihaza bildirim yapılabiliyor, eğer farklı bir cihaza giriş yapmışsanız sıkıntı yapmayın, bildirim ayarlarınızı değiştirmenize gerek kalmadan da en son giriş yaptığın cihaza bildirimi gönderirler.

İnternet Bankacılığı Açtırma

Kredi kartı ve banka kartlarının internet işlemlerine kapatılması hakkındaki yasal düzenlemesi

Türkiye bankalarından aldığınız tüm bireysel kredi kartlarınız ayrıca banka kartlarınız 31/12/2017 tarihinde internet işlemlerine kapatılır.

TEB kredi kartlarınızın ve banka kartlarınızın da internet üzerinden bütün işlemleriniz ile açık olması için ‘AÇIK’ yazıp boşluk bırakarak hangi kartınızı kullanmak istiyorsanız o kartın son 4 hanesini yazıp 2941 numaraya ücretsiz olarak SMS gönderebiliyorsunuz.

Her bir kartınız için ayrı ayrı talimat verilmesi gerektiğini hatırlatırız. Ek kartlarınız içinde asıl kart sahibinin onay verilmesi gerekir.

Sanal kartlarınız için herhangi bir talimata da gerek yoktur.

Bu konuda ticari kartlar ise kapsama alanı dışında kalıyor.

 

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz