Anasayfa Bilgi Bankası Peşinatsız Senetle ve Taksitle Araba 2020

Peşinatsız Senetle ve Taksitle Araba 2020

Peşinatsız, senetle ve taksitle araba veren galeriler hangileri? Bu yerlerden araba alabilmek için hangi şartlara sahip olmalısınız?

1
4875

Taksitli araba alabilmek için hizmet veren galeriler birçok farklı yerde bulunmaktadır. Bu galerilere ya da internet üzerinde verilen ilanlarda başvuru işlemini gerçekleştirip gerekli olan belgeleri düzenlediğiniz takdirde araba alım işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Araba alımı yaparken, özellikle taksitle araba alımı yaparken güvenli galeri ve ilanlardan alım işleminizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.Satış işlemi sırasında gerekli olan prosedürü aksatarak tam yerine getirmek istemeyenlere kesinlikle itibar etmemelisiniz. Bu konuda size taksitli olarak araba alımı yaparken herkes tarafından güvenilirliği onaylanmış galerilerle çalışmanız, sizin için daha güvenli olacaktır.


Peşinatsız Senetle ve Taksitle Araba Veren Galeriler 

Araba alabilmek için gerek olan miktarı direk olarak veremediğiniz için bu yazıyı okuduğunuzu düşünürsek; taksit yöntemiyle araba alabileceğinizi size hatırlatmak isteriz. İşinizi biraz daha kolaylaştıralım; internet üzerinden araştırma yapıp zaman harcamayın diye, size peşinatsız senetle ve taksitle araba veren galerileri aşağıda listeliyoruz. Bu şirketler ve iş yerleri sizden gerekli olan belgeleri temin ettikleri zaman isteğinizi yerine getirecek ve sizi belkide hayalinizdeki arabaya kavuşturabilecek olan yerlerdir.

İLGİLİ İÇERİK:  YouTube Kazanç ve Para Hesaplama
Peşinatsız Taksitle Araba Veren Galerilerde Gerekli Belgeler Nelerdir?

Peşinatsız taksitle araba veren galerilere bakıldığı zaman gerekli olan belgeler ayarlandığı takdirde birçok ilde satış işlemleri yapılmaktadır. Bu belgeler;

 • Gelir belgesi
 • İkametgah adresi ve belgesi
 • Kimlik belgesi
 • Sigorta kayıt belgesi

Bu belgeler tam ve eksiksiz olarak ayarlanıp başvuru işlemi gerçekleştirildiği takdirde peşinatsız taksit yöntemi ile araba sahibi olabilirsiniz. Araba alımı gerçekleştirirken direk olarak belgesiz işlem yapmak isteyenlere kesinlikle itibar etmeyiniz. Bu galerilerde satış işlemi yapılan araba modelleri Fıat, Ford, Cıtroen, Honda, Woswagen, Hundaı ve Pejo gibi araç modelleridir.


Senetle araba alma yöntemi ile araba aldığınız zaman, ne yazık ki direkt olarak peşin fiyat tutarından daha fazla bir fiyatla araba alabiliyorsunuz. Araba alımı yapacağınız bayi ya da firma sizi 24 aya ve 36 aya kadar varan vade seçenekleri ile araba sahibi yapmaktadır. Vade yöntemi ile alınacak olan arabaya galeri tarafından ekstre ücret yansıtılmaktadır. Bu fiyat yansımasına örnek verecek olursak, normalde peşinat yöntemi ile 100 bin TL ye alacağınız araba vade yöntemi ile 120- 130 bin TL ye kadar çıkabilmektedir.

Peşinatsız Senetle ve Taksitle Araba Alınabilecek İller

Araba almak isteyenler için bir yöntem olarak da peşinatsız senetle araba alma seçeneği mevcut. Bu yöntem ile araba sahibi olmak isteyenler için bir çok farklı şekilde satış işlemi gerçekleştirilmektedir. Eğer Gerekli belgeleri topladıysanız;

 • İstanbul’da  senetle ve taksitle araba
 • İzmir’de  senetle ve taksitle araba   (elden taksitle satış imkanı var)
 • Ankar’da  senetle ve taksitle araba
 • Aydın’da  senetle ve taksitle araba
 • Kocaeli’de  senetle ve taksitle araba
 • Gaziantep’te  senetle ve taksitle araba
 • Manisa’da  senetle ve taksitle araba     
 • Yukarıda bir kaçını sıraladığımız iller haricinde başka illerde de senetle ve taksitle araç alabilmeniz mümkün.
İLGİLİ İÇERİK:  Sigorta Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bu ilgili yerlere müracaat ettiğiniz takdirde senet yolu ile araba alım işleminizi yapabilirsiniz.

Peşinatsız Taksitle Araba Kredisi Veren Banka

Bilinen tüm bankaların hemen hemen hepsi taşıt kıredisi vermektedir. Vadeli olarak araba alım işlemi, yükselen kredi faizlerinden dolayı bir hayli artış göstermiş durumdadır. Bu yöntem ile araba sahibi olmak isteyenler için kredi faizlerinden kaçanlar yarışa girmiş durumda. Elden olarak direk satış imkanı gerçekleştirilirken herhangi bir banka ya da faiz durumu ile karşılaşılmaz. İlk başta kararlaştırılan ücret neyse daha sonra herhangi bir faiz sürprizine müşteri uğramadan araba alım işlemi tamamlanır. Galerici sizden ilk ve öncelikli olarak gelir belgesi istemektedir. Gelir belgeniz galerinin satış prosedürleri için yeterli miktarı karşılıyorsa, araba alım işleminiz kolaylıkla sağlanabilir. Peşinatsız taksitle araba alımı için, satıcı ile alıcı arasında bir güvenilirliğin kesinlikle bulunması gerekmektedir. Belki yeni öğreniyorsunuzdur ama, Hiçbir peşinat durumu olmadan, ön ödeme yapmadan araba alabileceğiniz kredi veren bankalar bulunmaktadır. Bu yöntem ne zaman işinize yarar? Taksitle araba alabilmek için herhangi bir ödeme beyanı sunamadıysanız ve bu konuda galeriyi ikna edemediyseniz üzülmeyin işte bu yöntem tam da burda devreye giriyor. 

Not: Ödemesini yaptığınız senetleri elden alıp imha ediniz.

İLGİLİ İÇERİK:  Bireysel emeklilik (BES) nedir? Ne demektir?

Not: Lütfen! Kendiniz ve sevdikleriniz ve diğer tüm insanlar ve canlılar için emniyet kurallarına uyalım ve uymayanları uyaralım.


1 Yorum

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz