Peşinatsız Senetle ve Taksitle Araba 2019

Peşinatsız, senetle ve taksitle araba veren yerler ve galeriler hangileri? Bu yerlerden araba alabilmek için hangi şartlara sahip olmalısınız?

1
4235

Araç sahibi olmayı haliyle herkes istemektedir. Ancak, bu isteği gerçekleştirmek bir çok ev bütçesi için uygun olmamaktadır. Araç almak isteyenler için farklı seçenekler sunulmaktadır. Bu seçeneklerin en başında da hem çok kullanışlı hem de yeni bir yöntem olarak taksitli araba imkanı sunulmaktadır. Taksitli araba alabilmek için hizmet veren galeriler birçok farklı yerde bulunmaktadır. Bu galerilere ya da internet üzerinde verilen ilanlarda başvuru işlemini gerçekleştirip gerekli olan belgeleri düzenlediğiniz takdirde araba alım işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Araba alımı yaparken, özellikle taksitle araba alımı yaparken güvenli galeri ve ilanlardan alım işleminizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.Satış işlemi sırasında gerekli olan prosedürü aksatarak tam yerine getirmek istemeyenlere kesinlikle itibar etmemelisiniz. Bu konuda size taksitli olarak araba alımı yaparken herkes tarafından güvenilirliği onaylanmış galerilerle çalışmanız, sizin için daha güvenli olacaktır.

Taksitle Araba Veren Şirketler/ İnternet Siteleri

Araba alabilmek için gerek olan miktarı direk olarak veremediğiniz için bu yazıyı okuduğunuzu düşünürsek; taksit yöntemiyle araba alabileceğinizi size hatırlatmak isteriz. İşinizi biraz daha kolaylaştıralım; internet üzerinden araştırma yapıp zaman harcamayın diye size, taksitle araba veren yerleri aşağıda listeliyoruz. Bu şirketler ve iş yerleri sizden gerekli olan belgeleri temin ettikleri zaman isteğinizi yerine getirecek ve sizi belkide hayalinizdeki arabaya kavuşturabilecek olan yerlerdir.

 • Sahibinden.com sitesi üzerinden verilen, taksitle araba ilanları
 • Arabam.com sitesindeki taksitli araba seçenekleri
 • Wowwo.com araç satış yeri
 • Sıfır araba satan galeri ve bayiler
 • Eminevim taksitli araba seçenekleri
İLGİLİ İÇERİK:  KOSGEB İş Planı Nasıl Hazırlanır?

Peşinatsız Taksitle Araba Veren Galerilerde Gerekli Belgeler

Peşinatsız taksitle araba veren galerilere bakıldığı zaman gerekli olan belgeler ayarlandığı takdirde birçok ilde satış işlemleri yapılmaktadır. Bu belgeler;

 • Gelir belgesi
 • İkametgah adresi ve belgesi
 • Kimlik belgesi
 • Sigorta kayıt belgesi

Bu belgeler tam ve eksiksiz olarak ayarlanıp başvuru işlemi gerçekleştirildiği takdirde peşinatsız taksit yöntemi ile araba sahibi olabilirsiniz. Araba alımı gerçekleştirirken direk olarak belgesiz işlem yapmak isteyenlere kesinlikle itibar etmeyiniz. Peşinatsız taksitle araba veren galerilere bakıldığı zaman bu galeriler güvenle alışveriş yapabileceğiniz yerlerdir. Bu galerilerde satış işlemi yapılan araba modelleri Fıat, Ford, Cıtroen, Honda, Woswagen, Hundaı ve Pejo gibi araç modellerinin satışı yapılmaktadır.

Senetle araba alma yöntemi ile araba aldığınız zaman direk olarak peşin fiyat tutarından alacağınızdan daha fazla miktar ile araba alımı yapabilirsiniz. Araba alımı yapacağınız bayi ya da firma sizi 24 ay ve 36 aya kadar varan vade seçenekleri ile araba sahibi yapmaktadır. Vade yöntemi ile alınacak olan arabaya galeri tarafından ekstre ücret yansıtılmaktadır. Bu fiyat yansımasına örnek verecek olursak, normalde peşinat yöntemi ile 100 bin TL ye alacağınız araba vade yöntemi ile 120- 130 bin TL ye kadar çıkabilmektedir.

Peşinatsız Senetle Araba Alınabilecek İller

Araba almak isteyenler için bir yöntem olarak da peşinatsız senetle araba alma yöntemi bulunmaktadır. Bu yöntem ile araba sahibi olmak isteyenler için bir çok farklı şekilde satış işlemi gerçekleştirilmektedir. Gerekli belgeleri topladıysanız;

 • İstanbul  senetle ve taksitle araba
 • İzmir  senetle ve taksitle araba   (elden taksitle satış imkanı var)
 • Ankara  senetle ve taksitle araba
 • Aydın  senetle ve taksitle araba
 • Kocaeli  senetle ve taksitle araba
 • Gaziantep  senetle ve taksitle araba
 • Manisa  senetle ve taksitle araba      alabilmeniz mümkün.
İLGİLİ İÇERİK:  Toruna Bakma Maaşı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bu ilgili yerlere müracaat ettiğiniz takdirde senet yolu ile araba alım işleminizi yapabilirsiniz.

Peşinatsız Taksitle Araba Kredisi Veren Banka

Vadeli olarak araba alım işlemi, yükselen kredi faizlerinden dolayı bir hayli artış göstermiş durumdadır. Bu yöntem ile araba sahibi olmak isteyenler için kredi faizlerinden kaçanlar yarışa girmiş durumda. Elden olarak direk satış imkanı gerçekleştirilirken herhangi bir banka ya da faiz durumu ile karşılaşılmaz. İlk başta kararlaştırılan ücret neyse daha sonra herhangi bir faiz sürprizine müşteri uğramadan araba alım işlemi tamamlanır. Galerici sizden ilk ve öncelikli olarak gelir belgesi istemektedir. Gelir belgeniz galerinin satış prosedürleri için yeterli miktarı karşılıyorsa, araba alım işleminiz kolaylıkla sağlanabilir. Peşinatsız taksitle araba alımı için, satıcı ile alıcı arasında bir güvenilirliğin kesinlikle bulunması gerekmektedir. Belki yeni öğreniyorsunuzdur ama, Hiçbir peşinat durumu olmadan, ön ödeme yapmadan araba alabileceğiniz kredi veren bankalar bulunmaktadır. Bu yöntem ne zaman işinize yarar? Taksitle araba alabilmek için herhangi bir ödeme beyanı sunamadıysanız ve bu konuda galeriyi ikna edemediyseniz üzülmeyin işte bu yöntem tam da burda devreye giriyor. INGBANK sizin için banka kredisi sunmaya hazır. ING Bankası %2,9 kredi faizi ile banka için gerekli olan şartları taşıyanlara sıfır araç kredisi imkanı sunmaktadır. Aynı zamanda Fıat ile anlaşması bulunan ING Bankası, sıfır peşinat yöntemi ile uygun faiz seçenekleri sunup, başvuran müşterilerini araba sahipleri yapmaktadır.

Not: Lütfen! Kendiniz ve sevdikleriniz ve diğer tüm insanlar ve canlılar için emniyet kurallarına uyalım ve uymayanları uyaralım.

İLGİLİ İÇERİK:  Heyet Raporu Nedir, Nasıl Alınır?

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz