Peşinatsız Senetle ve Taksitle Araba 2019

Peşinatsız, senetle ve taksitle araba veren yerler ve galeriler hangileri? Bu yerlerden araba alabilmek için hangi şartlara sahip olmalısınız?

0
38

Taksitle Araba

Araç sahibi olmayı herkes istemektedir. Ancak bu isteği gerçekleştirmek bir çok ev bütçesi için uygun olmamaktadır. Günümüzde araçlarda yeni olan modellerin çıkmasıyla birlikte bu araç alımı bir hayli artmakta ve sürekli ilgi görmektedir. Bu ilgiden dolayı araç almak isteyenler için farklı seçenekler sunulmaktadır. Bu seçeneklerin en başında da hem çok kullanışlı hem de yeni bir yöntem olarak taksitli araba imkanı sunulmaktadır. Taksitli araba alabilmek için hizmet veren galeriler birçok farklı yerde bulunmaktadır. Bu galerilere ya da internet üzerinde verilen ilanlarda başvuru işlemini gerçekleştirip gerekli olan belgeleri düzenlediğiniz takdirde araba alım işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Araba alımı yaparken, özellikle taksitle araba alımı yaparken güvenli galeri ve ilanlardan alım işleminizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Satış işlemi sırasında gerekli olan prosedürü aksatarak tam yerine getirmek istemeyenlere kesinlikle itibar etmemelisiniz. Bu konuda size taksitli olarak araba alımı yaparken herkes tarafından güvenilirliği onaylanmış galerilerle çalışmanız, sizin için daha güvenli olacaktır.

Taksitle Araba Veren Yerler

Araba alabilmek için gerek olan miktarı direk olarak verebilmek her zaman mümkün olmamaktadır. Taksit yöntemiyle araba alabilmek için taksitle araba veren yerler bulunmaktadır. Taksitle araba veren yerler için internet üzerinden birçok araba veren birçok isim ve yer bulunmaktadır. Bunlara baktığımız zaman sizden gerekli olan belgeleri temin ettikleri zaman isteğinizi yerine getirecek olan yerlerdir. Şu şekilde bir liste karşımıza çıkabilir:

 • Sahibinden sitesi üzerinden verilen taksitle araba verimi ilanları
 • Arabam sitesindeki taksitli araba seçenekleri
 • Birevimolsa taksit yolu ile olan arabalar
 • Wowwo araç satış yeri
 • Galeriler
 • Sıfır araba satan galeri ve bayiler
 • Eminevim taksitli araba seçenekleri
İLGİLİ İÇERİK:  Engelli Raporu Nasıl Alınır, Sorgulama ve Hesaplama 2019

Peşinatsız Taksitle Araba Veren Galeriler

Peşinatsız taksitle araba veren galeriler bulunmaktadır. Bu galerilere bakıldığı zaman gerekli olan belgeler ayarlandığı takdirde ülkenin birçok ilinde satış işlemleri yapılmaktadır. Bu belgeler;

 • Gelir belgesi
 • İkametgah adresi ve belgesi
 • Kimlik belgesi
 • Sigorta kayıt belgesi

Bu belgeler tam ve eksiksiz olarak ayarlanıp başvuru işlemi gerçekleştirildiği takdirde peşinatsız taksit yöntemi ile araba sahibi olabilirsiniz. Araba alımı gerçekleştirirken direk olarak belgesiz işlem yapmak isteyenlere kesinlikle itibar etmeyiniz. Peşinatsız taksitle araba veren galerilere bakıldığı zaman bu galeriler güvenle alışveriş yapabileceğiniz yerlerdir. Bu galerilerde satış işlemi yapılan araba modelleri Fıat, Ford, Cıtroen, Honda, Woswagen, Hundaı ve Pejo gibi araç modellerinin satışı yapılmaktadır.

İLGİLİ İÇERİK:  Bitcoin (Kripto Para) Nedir, Nasıl Alınır

Senetle araba alma yöntemi ile araba aldığınız zaman direk olarak peşin fiyat tutarından alacağınızdan daha fazla miktar ile araba alımı yapabilirsiniz. Araba alımı yapacağınız bayi ya da firma sizi 24 ay ve 36 aya kadar varan vade seçenekleri ile araba sahibi yapmaktadır. Vade yöntemi ile alınacak olan arabaya galeri tarafından ekstre ücret yansıtılmaktadır. Bu fiyat yansımasına örnek verecek olursak, normalde peşinat yöntemi ile 100 bin TL ye alacağınız araba vade yöntemi ile 120- 130 bin TL ye kadar çıkabilmektedir. Bu arabalar için internet üzerinden detaylı olarak bilgi alabilirsiniz.

Peşinatsız Senetle Araba

Araba almak isteyenler için bir yöntem olarak da peşinatsız senetle araba alma yöntemi bulunmaktadır. Bu yöntem ile araba sahibi olmak isteyenler için bir çok farklı şekilde satış işlemi gerçekleştirilmektedir. Gerekli belgeleri toplayıp İstanbul, İzmir, Ankara, Aydın, Kocaeli ve Manisa’da irtibat kurarak peşinatsız senetle araba alımı yapabileceğiniz satış yerleri bulunmaktadır. İzmir gibi illerde elden taksitle satış imkanı olurken,  Gaziantep’te Oto Güven ve Uzman Galeri sahipleri ile senetle vadeli olarak araba alımı yapabilirsiniz. İlgili yerler müracaat ettiğiniz takdirde senet yolu ile araba alım işleminizi yapabilirsiniz.

İLGİLİ İÇERİK:  Heyet Raporu Nedir, Nasıl Alınır?

Peşinatsız Taksitle Araba

Vadeli olarak araba alım işlemi, yükselen kredi faizlerinden dolayı bir hayli artış göstermiş durumdadır. Bu yöntem ile araba sahibi olmak isteyenler için kredi faizlerinden kaçanlar yarışa girmiş durumda. Elden olarak direk satış imkanı gerçekleştirilirken herhangi bir banka ya da faiz durumu ile karşılaşılmaz. İlk başta kararlaştırılan ücret neyse daha sonra herhangi bir faiz sürprizine müşteri uğramadan araba alım işlemi tamamlanır. Galerici sizden ilk ve öncelikli olarak gelir belgesi istemektedir. Gelir belgeniz galerinin satış prosedürleri için yeterli miktarı karşılıyorsa, araba alım işleminiz kolaylıkla sağlanabilir. Peşinatsız taksitle araba alımı için, satıcı ile alıcı arasında bir güvenilirliğin kesinlikle bulunması gerekmektedir. Hiçbir peşinat durumu olmadan, ön ödeme yapmadan araba alabileceğiniz kredi yöntemleri bulunmaktadır. Taksitle araba alma yöntemi için herhangi bir ödeme beyanı sunamayan, bu konuda galeriyi ikna edemeyenler için banka kredisi sunulmaktadır. ING bankası %2,9 kredi faizi ile banka için gerekli olan şartları taşıyanlara sıfır araç kredisi imkanı sunmaktadır. Aynı zamanda Fıat ile anlaşması bulunan ING Bankası, sıfır peşinat yöntemi ile uygun faiz seçenekleri sunup, başvuran müşterilerini araba sahipleri yapmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz