İşcep Mobil İnternet Bankacılığı Açtırma

İşcep Mobil İnternet Bankacılığı Açtırarak tüm bankacılık işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz.

0
117

İş Bankası İnternet Bankacılığı Hakkında

İnternet bankacılığının hızla gelişmesi, kuruma ve müşteriye çok büyük avantajlar sunar. Tüm banka işlerinizi bana şubesine gitmeden çok hızlı bir şekilde internet bankacılığı üzerinden yapabilirsiniz. Böylelikle şubelerde saatlerce kuyruk beklemeden zaman kazınmış olup, çok daha düşük maliyetlerle internet bankacılığından faydalanabilirsiniz. İş Bankası müşterilerine, internet bankacılığı hizmeti ile birçok avantaj sağlar.

İş Bankası İnternet Bankacılığı İşlemleri

İş Bankası internet bankacılığı hizmetinden 7/24 istenilen saatte ve yerde yararlanabilir, tüm ödemelerinizin takibini yapabilir, düşük fiyatlarla işlemlerinizi çok hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

İLGİLİ İÇERİK:  HSBC İnternet Mobil Bankacılığı Açtırma

İş Bankası internet bankacılığı temasını zevkinize uygun değiştirebilirsiniz. Fotoğraf yükleyebilir ve yakınlarınıza ya da arkadaşlarına kolay ve hızlı şekilde para transferi yapabilirsiniz. ‘Bildirim Alanı’ndan hesabınızdaki tüm hareketleri ve gelişmeleri takip edebilirsiniz. Canlı borsa verilerini ücretsiz izleyebilir, İŞ Bankası hesabınıza sosyal medya ile eşleştirerek size özel fırsatlardan yararlanabiliriz.

Ayrıca İş Bankası ile dünya standartlarındaki güvenlik önlemleriyle tüm işlemlerinizi yapmış olursunuz.

İşcep Mobil İnternet Bankacılığı Açtırma

İş Bankası müşteri olup, internet bankacılığı hizmetinden yararlanmıyorsanız ‘Anında Şifre’ ile birkaç adımda kolayca şifrenizi belirleyebilirsiniz. Artık İş Bankası internet şubesini kullanmaya başlayabilirsiniz. Eğer İşcep Mobil İnternet Bankacılığı Açtırma işlemini bu şekilde yapamıyorsanız, müşteri hizmetlerini arayarak ya da bankanın size en yakın şubesine giderek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

İş Bankası İnternet Bankacılığı Kapatma

0 850 724 07 24 numaralı telefondan müşteri temsilcisine bağlanarak ya da banka şubesine giderek İş Bankası internet bankacılığı kapatma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İşlem talebinizden dakikalar sonra internet şubesine girişiniz kapatılacaktır.

İLGİLİ İÇERİK:  Ziraat Bankası İnternet bankacılığı Şifresi

İş Bankası İnternet Bankacılığı Bloke Kaldırma

İş Bankası internet şubesine giriş yapabilmek için kullandığınız şifreyi 3 kere üst üste yanlış girerseniz, internet şubesine girişiniz bloke olacaktır. Eğerİş Bankası İnternet Bankacılığı Bloke Kaldırma İşlemi yapmak istiyorsanız, 0 850 724 07 24 numaralı telefondan müşteri hizmetlerine bağlanarak ya da en yakın banka şubesine giderek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

İş Bankası İnternet Bankacılığı Sim Kart Değişikliği

İş Bankası internet bankacılığı sim kart değişikliği yaptığınız da internet bankacılığı uygulamanız bloke olacaktır. Çünkü banka ve telefon operatörlerinin ortak çalışması ile müşterilerin güvenliğini sağlamak adına sim kart bloke işlemi uygulanır. Bu blokeyi kaldırmanın üç yolu vardır. Böyle bir durumla karşılaştığınızda kullanabileceğiniz ilk yöntem İş Bankası şubesine gitmektir. Banka şubesinde müşteri temsilcisi ile görüşerek sim kart bloke işlemini kaldırabilirsiniz. İkinci yol ise telefon bankacılığı kullanmaktır. İş Bankası çağrı merkezini arayarak bloke işlemini kaldırabilirsiniz. Tüm bu yolların yanı sıra, kendiniz de bir İş Bankası ATM’sine giderek işlemi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

İLGİLİ İÇERİK:  ATM’den Para Çekme Limiti Ne Kadardır?

İş Bankası İnternet Bankacılığı İndir-Yükle

İş Bankası İnternet Bankacılığı İndir-Yükle işlemini, birkaç dakika da çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, İş Bankası’nın mobil uygulamasını cep telefonunuza ya da tabletinize indirmektir. IOS ve Android uyumlu olan mobil uygulama, neredeyse her türlü cihaza kolaylıkla indirilebilmektedir. Böylelikle birçok işlemi tek tıkla çok hızlı bir şekilde istediğiniz yerde ve zamanda yapabileceksiniz.

İş Bankası İnternet Bankacılığı EFT Saatleri ve Ücretleri

İş Bankası internet bankacılığı EFT saatleri ve ücretleri, internet şubesi üzerinde kolayca öğrenilebilir. İş Bankası EFT ücreti 6,5 TL, geç EFT ücreti ise 9,5 TL’dir. EFT işlem saatleri ise 08:00-17:00 arasında olmaktadır.

Ayrıca İş Bankası internet sitesi www.isbank.com.tr

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz