İş yeri Açma Kredisi Veren Bankalar Hangileri?

İş yeri açma kredisi için gereken şartlar nelerdir? İş Yeri açma kredisi geri ödemesi ne kadardır? İş Yeri açma kredisi faiz oranları ne kadar?

İş Yeri Açma Kredisi 2020

İş yeri açmak isteyenler için Türkiye’de özellikle kamu bankaları tarafından çok daha düşük faizler ve ödeme olanakları açısından daha avantajlı bir süreç mevcut. Bu nedenle genel olarak Vakıfbank, Halk Bankası, Ziraat Bankası tercih ediliyor. 2020 İş yeri açma kredisi için başvurularınızı yapmak istediğinizde direkt olarak şubelere gitmeniz gerekmeksizin, online işlemler sayfasından detayları öğrenebilirsiniz.

Merak ettiğiniz kredi özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak amacıyla direkt olarak nasıl bir iş kurmak istediğinize uygun şekilde yeni kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Faiz oranları genel ihtiyaç kredisi için farklı, iş yeri açmak isteyenler için farklı, arıcılık gibi sektörlerde çalışmaya başlayacak olan kişiler için farklıdır. Bu nedenle öncelikle hangi sektörde hizmet almak istediğinize bağlı olarak bankaya detaylı bilgi vermeli ve gerekli evrakları sunmalısınız.

İş Yeri Açma Kredisi Veren Bankalar Hangileri?

Türkiye’de yeni bir iş kurmak amacıyla bankalardan kredi talep eden kişiler tarafından, ihtiyaç kredilerinin yüksek faizleri yerine çok daha uygun maliyetlerle kredi başvurusunda bulunuluyor. Bu nedenle hem iş yeri açma kredisi yapısı hem de krediyi veren bankalar tarafından sektöre bağlı olarak bazı durumlarda devlet destekli girişimlerde bulunulabiliyor. KOBİ desteklerinin değerlendirilmesi amacıyla, KOBİ kredisi veren bankaların belirlenen kampanya türlerine uygun şekilde başvurabileceğiniz bir ödeme planı oluşturulabiliyor.

İLGİLİ İÇERİK:  Banka Dışında Kredi Veren Şirketler Hangileri?

İş yeri açma kredisi veren bankalardan bazıları;

 • Ziraat Bankası iş yeri açma kredisi
 • Halkbank iş yeri açma kredisi
 • İş Bankası iş yeri açma kredisi
 • TEB iş yeri açma kredisi
 • Akbank iş yeri açma kredisi
 • Denizbank iş yeri açma kredisi
 • QNB Finansbank iş yeri açma kredisi
 • İNG Bank iş yeri açma kredisi
 • Albaraka Türk iş yeri açma kredisi verebiliyor arkadaşlar.

İş Yeri Açma Kredisi Avantajları Neler?

İş yeri açma kredisi ile tüm müşteriler tarafından an itibariyle esnek ödeme planları nedeniyle hiçbir sorun oluşmaksızın aylık, geri ödemeler için 3 aylık vadelerden yararlanılabilir olması sağlanıyor. Ayrıca 1 yıl sonrası için veya iki yıl sonradan başlayacak şekilde bir ödeme planı belirleme olanağınız bulunuyor. Mobil cihazlardan da online internet şubesinden başvuruda bulunabilir ve merak ettiğiniz her türlü durum için detaylı bilgileri şube yetkilileriyle iletişime geçerek öğrenme olanağına sahip olabilirsiniz.

İş Yeri Açma Kredisi Faiz Oranları Ne Kadar?

İş yeri açma kredisi verilen tüm bankalarda direkt olarak vade çeşitleri için veya güncellenen kredi faiz oranlarına bağlı olarak taleplerinizi oluşturabilirsiniz. Güncellenen kredi yapısı sayesinde her bir müşteriye gün içerisinde mobil cihazlardan veya bilgisayardan giriş yapabilecekleri şekilde Türkiye’de 30 bin Türk Lirası için 36 aya kadar kredi alma fırsatı sunuluyor. Kredi alacak olan müşterilerin faydalanabileceği güncel en düşük faiz oranını VakıfBank veriyor. VakıfBank tarafından tüm müşterilerin %1,05 faiz oranıyla başvuruda bulunabileceğinizi belirtelim.

İLGİLİ İÇERİK:  Esnaf Kefalet Kredisi Nasıl Hesaplanır?

İş Yeri Açma Kredisi Maliyetleri Ne Kadar?

İş yeri açma kredisi almak amacıyla taleplerinizi oluştururken, Türkiye’nin dört bir yanında geçerli olan kredi faiz oranlarını aşağıdaki bankaların güncel tutarlarıyla değerlendirebilirsiniz. Özellikle 2020 yeri açma kredisi veren bankalara için son derece yoğun bir ilgi bulunuyor olması nedeniyle, başvurularınızı yaparken direkt olarak mobil cihazlardan veya bilgisayardan online işlemler sayfasına giriş yaparak bilgi edinme olanağınız bulunuyor. Şu bankalar tarafından her bir müşterinin yararlanabileceği şekilde yenilenen ve indirimlerden faydalanılması sağlanan kredi maliyetleri için şubelere gidilerek başvuruda bulunulabiliyor;

 • İş yeri açma kredisi almak isteyenler tarafından ING Bank toplam kredi maliyeti için, 41 bin 242 Türk Lirası ödeme değeriyle karşılaşılıyor.
 • Vakıfbank müşterilerinin iş yeri açma kredisi çekmek amacıyla 41 bin 473 Türk Lirası toplam maliyet üzerinden yapılan hesaplamayla kredi çekme fırsatı bulunuyor.
 • Denizbank müşterilerinin iş yeri açma kredisi almak için direkt olarak 41 bin 898 Türk Lirası tutarında kredi alınabilecek şekilde başvurmaları sağlanıyor.
 • Garanti BBVA tarafından müşterilerin iş yeri açma kredisi almak amacıyla güncel faiz oranlarına göre 41 bin 979 Türk Lirası olan toplam maliyet için başvuruda bulunulması sağlanıyor.
 • Yapı Kredi Bankası tarafından müşterilerin iş yeri açma kredisi başvurularını 42 bin 536 Türk Lirası maliyet olacak şekilde yapması mümkün oluyor.
İLGİLİ İÇERİK:  İş Kurmak İçin Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

İş Yeri Açma Kredisi Aylık Taksiti Ne Kadar?

İş yeri açma kredisi almak için Türkiye’de aşağıdaki bankalarla iletişime geçtiğinizde, sizden talep edilecek olan evrakları götürmeniz halinde başvurunuzun onaylanması mümkün olacaktır. 1 ila 9 çalışanın bulunduğu kurumlar için an itibariyle Türkiye’de aşağıdaki krediler için 30 bin Türk Lirası tutarındaki kredinin 36 ay vadeli olacak şekilde çekilmesine izin veriliyor;

 • İş yeri açma kredisi almak isteyenler tarafından ING Bank aylık taksiti, 1137 Türk Lirası olarak belirlendi.
 • Vakıfbank müşterileri tarafından Esnaf kredisi çekmek için yapılacak başvurularla toplam maliyet üzerinden yapılan hesaplamayla aylık taksit 1140 Türk Lirası olarak hesaplanıyor.
 • Denizbank müşterilerinin iş yeri açma kredisi almak için yapacakları başvurularda 1160 Türk Lirası değerinde kredi alınabilecek şekilde hizmet almaları mümkün oluyor.
 • Garanti BBVA müşterilerinin iş yeri açma kredisi almak için güncel faiz oranlarıyla, aylık taksit 1162 Türk Lirası olan kredi yapısı için başvuruda bulunması sağlanıyor.
 • Yapı Kredi bünyesinde iş yeri açma kredisi başvurularınızı yaptığınızda aylık taksit olarak 1173 Türk Lirası değerinde ödeme yapmanız gerekecektir.

Yukarıdaki kredi türlerinin yanı sıra, diğer kurumlarla daha yüksek faiz oranlarıyla KOBİ kredisi için iletişime geçebilir ve kredi talebinizi şubelerde oluşturabilirsiniz. Geri ödeme avantajlarını sadece bir sonraki aydan itibaren değil, ertelemeli kredi yapısına uygun şekilde kredi başvuruları, kredi notuna göre kabul ediliyor.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz