Anasayfa Bankalar Halkbank Mobil İnternet Bankacılığı Açtırma

Halkbank Mobil İnternet Bankacılığı Açtırma

Halkbank Mobil İnternet Bankacılığı sayesinde yer ve zamandan tasarruf ederek tüm bankacılık işlemleriniz artık yanıbaşınızda ..

0
521

Halkbank İnternet Bankacılığı Hakkında

Artık banka şubelerine gitmeden, zamandan tasarruf edip tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirmenin yolu, bankalrın internet bankacılığı fırsatlarını kullanmaktır. Bir banka şubesinden yapabileceğiniz tüm bankacılık işlemlerini, bireysel internet bankacılığı üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. 7/24 hizmet sunan mobil internet bankacılığı sayesinde yer ve zamandan bağımsız olarak çok düşük maliyetlerle işlem yapabilmeniz mümkün hale gelmiştir. Halkbank da diğer tüm bankalar gibi, mobil  internet bankacılığı uygulaması ile müşterilerine pek çok avantaj ve hizmet sunmaktadır.

Halkbank İnternet Bankacılığı

Siz de Halkbank müşterisiyseniz ve Halkbank İnternet Bankacılığı hizmetinden yararlanmak istiyorsanız, her türlü bankacılık işlemlerini zaman harcamadan ve kolayca yapabileceğinizi bilmelisiniz. Halkbank’ın hayatınızı kolaylaştırmak ve işlemlerinizi çok daha hızlı yapabilmek adına sunduğu internet bankacılığı hizmeti ile evinizde veya ofisinizde, kısacası dilediğiniz yerden, bilgisayarınızı, tabletinizi ya da cep telefonunuzu kullanarak tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İLGİLİ İÇERİK:  ATM’den Para Çekme Limiti Ne Kadardır?

Halkbank internet şubesine 7/24 istediğiniz saatte ulaşabilir, dilediğiniz işlemi tek tıkla halledebilirsiniz. Halkbank internet şubesine girdiğinizde tek ekranda görebileceğiniz ve ulaşabileceğiniz bilgiler ise şunlardır;

  • Hesaplarım
  • Kredilerim
  • Portföyüm
  • Günün haberi- Kampanyalar
  • Ajandam
  • Halkbank’ta piyasalar
  • Toplam varlıklar- Toplam borçlar

Halkbank İnternet Bankacılığı Açtırma

Halkbank internet bankacılığı hizmetinden yararlanmak isteyen kişiler, Halkbank internet bankacılığı açtırma işlemi yaptırmak zorundadır. Bunun için internet şubesi şifresi alma adımları ile internet şifresini alabilir. Adımlardan biri kredi kartı ya da banka kartı üzerinden şifre alımıdır. Şahsınıza ait bilgileri girdikten sonra yeni bir parola oluşturarak, Halkbank internet bankacılığını kullanmaya başlayabilirsiniz.

İkinci adım ise Halkbank internet şubesine girerek şifre almaktır. Halkbank internet şubesine girdikten sonra karşınıza sağ üst köşede yer alan ‘’internet şubesi’’ bölümüne tıklayınız. Daha sonra altında çıkan ‘’parola al’’ kısmına tıklayınız. Bu adımlar ile şifre alma bölümüne aktarılacaksınız. Tüm bunlardan sonra, sizden istenilen bilgileri girmeniz ile yeni şifrenizi oluşturabilirsiniz. Böylelikle Halkbank internet şubesini kullanmaya başlayabilirsiniz.

İLGİLİ İÇERİK:  En İyi Maaş Veren Bankalar Hangileridir?

Halkbank İnternet Bankacılığı Kapatma

Halkbank internet bankacılığı kapatma işlemi yapmak istiyorsanız, en yakın Halkbank şubesine giderek ya da 0 850 22 04 00 numaralı telefondan müşteri temsilcisine bağlanarak işlem talebinde bulunabilirsiniz. Böylece internet şubesine erişiminiz en kısa sürede kapatılacaktır.

Halkbank İnternet Bankacılığı Bloke Kaldırma

Yukarıda da yazıldığı gibi Halkbank internet bankacılığı hizmetini kullanabilmek için şifre almanız gereklidir. Anacak bu şifreyi unutup, üst üste yanlış girerseniz, internet uygulaması otomatik olarak bloke olacaktır. Eğer böyle bir durumla karşılaşırsanız ve Halkbank İnternet Bankacılığı Bloke Kaldırma işlemi yapmak istiyorsanız, bankanın şubesine giderek ya da telefon bankacılığı üzerinden müşteri hizmetlerine bağlanarak işlemi gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır.

Halkbank İnternet Bankacılığı Sim Kart Değişikliği

Artık tüm bankalar, telefon operatörleriyle birlikte koordineli olarak çalışmaktadır. Yani hat kapanması, hat yenilenmesi ya da sim kartın değişikliği gibi durumlar söz konusu olduğunda, telefon operatörleri bankalara bu konuda bilgi verir. Akabinde internet bankacılığı ve telefon bankacılığı işlemleriniz geçici olarak bloke edilir. Amaç güvenlik önlemi almaktır. Halkbank İnternet Bankacılığı Sim Kart Değişikliği işleminde uygulamanız bloke olduysa eğer, en yakın Halkbank şubesine gidip durumu bildirmeniz ya da telefon bankacılığı ile müşteri hizmetlerini arayarak bloke kaldırma işlemini yaptırabilirsiniz. Ayrıca Halkbank ATM’lerini kullanarak bu işlemi kendiniz de yapabilirsiniz.

İLGİLİ İÇERİK:  Garanti Bankası İnternet Mobil Bankacılığı Açtırma

Halkbank İnternet Bankacılığı İndir-Yükle

Cep telefonlarınıza ya da tablet ve bilgisayarlarınıza Halkbank internet bankacılığı indir-yükle işlemi yapabilirsiniz. IOS ve Android uyumlu olan bu uygulama ile tüm cihazlarınıza sıkıntısız bir şekilde Halkbank internet şubesini indirebilirsiniz. Böylelikle tüm banka işlemlerinizi şubeye gitmeye gerek kalmadan hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Halkbank İnternet Bankacılığı EFT Saatleri ve Ücretleri

Halkbank internet bankacılığı EFT saatleri ve ücretleri, bankanın internet şubesinde bulunmaktadır. Oradan kolayca öğrenebilirsiniz. Halkbank internet şubesi EFT ücreti 3,33 TL olup, EFT işlem saatleri ise 08:00-16:30 arasındadır.

Ayrıca Halkbank internet sitesi www.halkbank.com.tr

YORUM YOK

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz