Garanti Bankası İnternet Mobil Bankacılığı Açtırma

Garanti Bankası İnternet Mobil Bankacılığı açtırarak her türlü işleminizi banka şubelerine gitmeye gerek duymadan kolaylıkla halledebilirsiniz..

0
153

Garanti Bankası İnternet Bankacılığı Avantajları

Garanti Bankası İnternet Bankacılığı uygulaması ile 7/24 istenilen yerde ve istenilen saatte tüm banka işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tüm bu işlemler için saatlerce banka şubelerinde sıra beklemek yerine internet bankacılığı kullanılarak zamandan büyük ölçüde tasarruf edebilirsiniz. İnternet Bankacılığında ayrıca, banka şubelerine nazaran çok daha düşük maliyetlerle işlem ücretleri alınır.

Garanti Bankası’nın internet bankacılığı üzerinden sunduğu hizmetler ise şunlardır; altın, döviz, hisse senedi gibi işlemleri gerçekleştirmek, EFT, havale gibi tüm para transferlerini gerçekleştirebilmek, tüm kredi ve kredi kartı işlemlerini gerçekleştirmek, vadeli ve vadesiz hesap işlemleri ile fatura, vergi, harç, borç gibi ödemeleri yapabilmek.

İLGİLİ İÇERİK:  CEPTETEB İnternet Bankacılığı Açtırma 2020

Garanti Bankası İnternet Bankacılığı Açtırma

Yapmanız gereken Garanti İnternet’e girip, ‘’ilk kez parola almak istiyorum’’ sekmesine tıklayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sizden istenilen tüm güvenlik bilgilerini eksiksiz doldurarak şifrenizi alabilir ve Garanti İnternet’e giriş yapabilirsiniz. Ayrıca telefon bankacılığı ve bankanın şubesine giderek de internet bankacılığı için şifre alabilirsiniz.

Garanti Bankası İnternet Bankacılığı Kapatma

Garanti Bankası İnternet Bankacılığı Kapatma işlem başvuruları için, bankanın şubesine gitmek ya da telefon bankacılığı üzerinden müşteri hizmetlerine bağlanmak yeterlidir. Başvuru talebinizi alan Garanti Bankası, en kısa zamanda işleminizi gerçekleştirerek internet ve Garanti Cep uygulamalarını kapatacaktır.

Garanti Bankası İnternet Bankacılığı Bloke Kaldırma

Garanti Bankası internet bankacılığı uygulamasına giriş yapabilmek için kullandığınız şifreyi 3 kere üst üste yanlış girerseniz, internet şubesine girişiniz bloke olacaktır. Eğer Garanti Bankası İnternet Bankacılığı Bloke Kaldırma İşlemi yapmak istiyorsanız, 444 0 333 numaralı telefondan müşteri hizmetlerine bağlanarak ya da en yakın Garanti Bankası şubesine giderek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti Bankası İnternet Bankacılığı Sim Kart Değişikliği

Her sim kart değişikliğinde, tüm banka ve telefon operatörlerinin ortak çalışması ile müşterilerin güvenliğini sağlamak adına sim kart bloke işlemi uygulanır. Böyle bir durumla karşılaşırsanız yapmanız gereken 444 0 333 numaralı telefonu arayarak sim kart değişikliği ya da sim kart bloke işlemi yaptırmak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra Garanti Bankası İnternet Bankacılığı Sim Kart Değişikliği işlemi yüzünden bloke durumuyla karşılaştığınızda, bankanın şubesine giderek ya da ATM’ler aracılığı ile de bloke kaldırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti Bankası İnternet Bankacılığı İndir- Yükle

Garanti Bankası İnternet Bankacılığı İndir-Yükle işlemini, birkaç dakika da çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, Garanti Bankası’nın mobil uygulaması olan Garanti Cep’i cep telefonunuza ya da tabletinize indirmektir. IOS ve Android uyumlu olan mobil uygulama, neredeyse her türlü cihaza kolaylıkla indirilebilmektedir. Böylelikle birçok işlemi tek tıkla çok hızlı bir şekilde istediğiniz yerde ve zamanda yapabileceksiniz. İpohe den başka bir telefon markası kullanıyor iseniz, uygulamayı Google Play‘dan, yok eğer İphone kullanıyorsanız da App Store den indirebilirsiniz

Garanti Bankası İnternet Bankacılığı EFT Saatleri ve Ücretleri

Garanti Bankası EFT işlemleri 09:00-17:15 saatleri arasında yapılmaktadır. İgaranti EFT ücreti 2.50 TL, mesai dışında EFT ücreti ise 5TL’dir. Cepbank EFT ücreti 2.75 TL ve mesai dışında EFT ücreti ise 5 TL’dir. Cep şubesi EFT ücreti ise 2.50 TL olarak belirlenmiştir.

İLGİLİ İÇERİK:  Akbank Direkt İnternet Bankacılığı Kayıt

Ayrıca Garanti Bankası internet sitesi www.garanti.com.tr

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz