Garanti Bankası İnternet Bankacılığı İşlemleri

Garanti bankası internet bankacılığı ile bankacılık işlemlerini çok kolay halledebilirsiniz.

Garanti Bankası İnternet Bankacılığı

İnternet bankacığı teknolojinin kullanımının artmasıyla beraber daha aktif bir şekilde kullanılır olmuştur. Bu yaygın kullanıma Garanti Bankası’ da katılarak müşterilerine çok büyük kolaylıklar sunmaktadır. Bu kolaylıklara baktığımız zaman fatura ödemeleri, EFT ve havale işlemleri, altın ya da döviz alım işlemleri, kredi kartı borç ödeme işlemleri, internetten alışveriş işlemleri,  kredi ve kredi kartı başvuru işlemleri tek tık ile yapılabilir hale gelmiştir. Bu işlemlerin yapılması için Garanti Bankası’ da müşterilerine Garanti Bankası internet bankacığı imkanını sunmuştur. Garanti Bankası’ da hesapları bulunanlar internet bankacığı ile birçok işlemi tek tık ile halledebilirler. İnternet bankacığı güvenlik içeren bir sistem bulundurmaktadır. Garanti Bankası internet bankacığı işlemelerini sadece bankada kayıtlı cep telefonu numaranız ile yapabilirsiniz. Garanti bankası uygulama üzerinden tüm girişleriniz için sizlerin belirlediği şifreden sonra her girişiniz için doğrulama SMS olarak farklı şifler gönderilmektedir. Bu gönderilen şifrenin eksik ya da hatalı olması durumunda hesaplara erişim imkanı bulunmamaktadır. Garanti Bankası müşterilerine internet bankacığı için 2 farklı uygulama sunmuştur. Bu uygulamalardan Bonus Flaş uygulaması kazançlı alışverişler yapabilmeniz için size yardımcı olma konusunda çok faydalı olmaktadır.

İLGİLİ İÇERİK:  İBAN Öğrenme Nasıl Olur, Banka İBAN Numaram

Garanti Bankası İnternet Bankacığı Giriş

Garanti Bankası’nın mobil uygulamalar sayesinde müşterilerine sunduğu internet bankacığı ile bankaya gitmeden bankacılık işlemlerinizi tek tık ile kolaylıkla halledebilirsiniz. Bankacılık işlemlerinizin mobil uygulamalar ile birkaç adımda yapılabilmesi için Garanti Bankası internet bankacılığı giriş işlemini yapmanız gerekmektedir. Garanti bankası müşterisiyseniz, Garanti Bankasında hesabınız varsa ya da bankanın mevcut kartlarından herhangi birini kullanıyorsanız Garanti Bankası internet bankacığını kullanabilirsiniz. Garanti Bankası internet bankacığı giriş işlemi için yöntemleri bulunmaktadır. İnternet bankacığı bireysel ve kurumsal bankacılık müşterileri için farklı şekilde tasarlanmıştır. Garanti Bankası’nın hangi tür müşterisi iseniz ilk etapta onu seçmeniz gerekmektedir. Daha sonra karşınıza çıkan ekranda müşteri numaranız ya da T.C kimlik numarasını yazma seçenekleriniz bulunmaktadır. Buraya size en uygun hangisiyse onu yazmamız daha sonra Garanti Bankası için kendi belirlemiş olup onaylanan şifrenizi girmeniz gerekecektir. Bu aşamadan sonra bankada kayıtlı cep telefonu numarasına gelen doğrulama SMS ile bankada kayıtlı olan bilgileriniz ile tüm işlemlerinizi kolaylıkla yapabileceğiniz sayfa karşınıza çıkacaktır. Bu sayfadan para transferinden kredi ve kredi kartı başvurunuza kadar birçok işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz.

İLGİLİ İÇERİK:  Maaş Yazısı Nedir, Nasıl ve Neden Yazılır?

Garanti Bankası İnternet Bankacılığı Şifre Alma

Garanti Bankası’nın sunduğu tüm hizmetleri bulunduran internet bankacığını kullanabilmeniz için Garanti Bankası internet bankacılığı şifre alma işlemini yapmanız gerekmektedir. Garanti bankasının sunduğu hizmetlerden yaralanabilmek için ilk önce Garanti Bankası’nın müşterilerine sunduğu mobil uygulamalardan ya da web tarayıcısından garanti bankasının uygulamasını açmanız gerekmektedir. Karşınıza Garanti Bankası’nın tasarlamış olduğu sayfadan şifre al butonuna tıklamanız gerekmektedir. Bu aşamadan sonra banka sizden bir takım bilgileri isteyecektir. Bu bilgiler T.C kimlik numaranız, kart numaranız, müşteri numaranız, anne kılık soyadının ilk ve son harfleri gibi bilgiler olmaktadır. Bu bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurun. Bu işlemi yapmanız halinde çıkacak sayfadan kendinizin belirlediği ve her seferinde internet bankacılığı için geçerli olacak olan şifrenizi oluşturabilirsiniz. Şifre oluştururken bankanın size yaptığı tek müdahale ettiği yer şifreniz için belirlenen karakter ya da içerisinde bulunması gereken harflerdir. Bunların hacrinde bankanın müdahale ettiği bir durum bulunmamaktadır.

Şifre işlemleri için bir diğer yol bankanın müşteri hizmetleri numarasını aramak olacaktır. Orayı aradığınız takdirde direk olarak yardım alabilirsiniz.

İLGİLİ İÇERİK:  Hesap İşletim ve Kart Ücreti Almayan Bankalar

Garanti Bankası İnternet Bankacılığı Açtırma

Garanti Bankası’nın  mobil uygulama ya da tarayıcı üzerinden  müşterilerine sunduğu internet bankacılığına hizmetine  giriş yapabilmek için öncelikle onları bir takım işlemlerin yapılması gerekmektedir. Bu işlemlerden ilki Garanti Bankası internet bankacılığı açtırma işlemidir. Garanti Bankası müşterisiyseniz,  Garanti Bankası internet bankacılığını kullanmanız mümkün olmaktadır. İlk önce Garanti Bankası mobil uygulamaları ya da web tarayıcınızdan Garanti Bankası’nın mevcut sayfasını açmanız gerekmektedir. Mevcut sayfa açıldıktan sonra kart bilgilerini ve kendi Bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. Bu bilgiler T.C kimlik numaranız, kart numaranız, anne kızlık soyadı ya anne baba bilgileridir. Bu bilgileri girdikten sonra bankanın onaylayacağı bir şifreyi belirlemeniz gerekmektedir. Şifrenin mevcut kurallar şeklinde oluşturulduktan sonra Garanti Bankası internet bankacılığını kullanabilirsiniz. Kredi kartı kullanımları ülkemizde sınırlandırıldığı için kartınızı açmak için ek işlemler yapmanız gerekmektedir.  Garanti Bankası müşterilerine bankanın şubelerine gitmeden kolaylıkla halledebileceği işlem seçeneklerini sunmaktadır. Bu işlemeleri gerekli adımları yaparak cep telefonu ya da bilgisayarınızdan yapmak bu kadar basit durumdadır. Bu işlemleri için bankada harcayacağınız süre düşünüldüğü zaman internet bankacılığı hayatı kolaylaştıran bir devrim niteliğindedir. Tek yapılması gereken mevcut bilgiler ile şifrenizin oluşturulmasıdır.

 

 

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz