Finansbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Finansbank kredi kartına nasıl başvurulur? Kart özellikleri, hesap kesim tarihleri, aidat ücretleri konularında bilgiler.

Kredi kartı başvurusu yapmadan önce ilk önce kredi kartı yıllık aidat ücretini öğrenmenizi tavsiye ederiz.

Kredi Kartı Hesap Kesim Tarihlerinin Önemi

Kredi kartınızın hesap kesim tarihini maaş aldığınızı günden sonraki bir tarihe ayarlatmanız da çok önemli. Çünkü maaş almadan gelen kredi kartı ödemeniz sizi sıkıntıya sokabilir. Böyle sıkıntılı bir duruma düşmemek için, maaş almadan önce paranız bittiyse kredi kartından harcama yapmak zorunda kalacağınızdan, extresi gelmeyen kredi kartıyla, maaş alana kadar harcama yapabileceksiniz demektir. Bu konuyu da es geçmeyin.

İLGİLİ İÇERİK:  Banka Kartını Kredi Kartı Gibi Kullanma

QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

  1. QNB Finansbank Banka şubesine gidip Müşteri temsilcine uğrayın ve kredi kartı istediğinizi söyleyin. Bundan sonra işlemleriniz başlayacaktır.
  2. İnternet sitesi üzerinden online başvuru yapmak için, Finansbank sitesine girerek kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Sizden istenen bilgileri girerek başvurunuzu tamamlayın. QNB Finansbank online kredi kartı başvurunuzu bu şekilde de kolayca yapabilirsiniz.
  3. QNB Finansbank mobil uygulamasından da rahatlıkla başvuruda bulunabilirsiniz. Bunun için uygulamayı telefonunuza indirmeniz gerekir.
  4. Telefondan SMS ile kısa mesajı göndererek de QNB Finansbank kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz.elefon sms ile de başvuru yapabilirsiniz. SMS göndererek başvuru yapabilmek için, T.C kimlik numaranızı 3457 ye mesaj atarak Finansbank kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Size geri dönüş yapılacaktır.
  5. Telefondan QNB Finansbank Müşteri hizmetleri ile de kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Finansbank müşteri hizmetleri yetkilisi ile görüştüğünüzde kolayca kredi kartı başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Telefon üzerinden Finansbank’ın tüm kredi kartları hakkında bilgi alabilmek için 0-850-222-0-900 telefon numarasını tuşlayarak müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz. 
İLGİLİ İÇERİK:  Sanal Kart Nedir, Nasıl Oluşturulur?

QNB Finansbank Kredi Kartı Aidat Ücretleri Ne Kadar?

Kredi kartlarına başvurmadan önce kartların aidat ücretlerini sormanız gerektiğiniz daha önce söylemiştik.

QNB Finansbank’ın kredi kartlarına uyguladığı kart aidat ücretleri; CardFinans için 117 TL, CardFinans Xtra için 135 TL, CardFinans Fix için 0 TL, CardFinans GO için 29 TL, bankanın emeklilere özel kredi kartı olan CardFinans için 33 TL ve son olarak Taraftar Kartları için 103 TL’dir.

 

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz