Fibabanka İnternet Bankacılığı Mobil Şube

Fibabanka İnternet Mobil Bankacılığı ile tüm bankacılık işleminizi kolayca halletmeniz mümkün..

0
135

Fibabanka İnternet Şubesi Hakkında

Fibabanka İnternet şubesi ile banka şubesinden gerçekleştirilen tüm işlemleri yapabilirsiniz. 7/24 kullanma imkanının yanı sıra zamandan da tasarruf etmiş olacaksınız. İster telefon, ister bilgisayar yada tabletlerden bankanızın internet şubesine ulaşmak son derece kolaydır. İşlem hızı sayesinde de zamanınızdan çalmadan her türlü işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Fibabanka İnternet Bankacılığı Mobil Şube Avantajları

Fibabanka İnternet Bankacılığı Mobil Şube hizmeti ile, 7/24 günün her saatinde ve dilediğiniz yerden hızlı bir şekilde tüm bankacılık işlemlerinizi halledebilirsiniz. Böylelikle banka şubelerine giderek saatlerce sıra bekleme derdinden de kurtulmuş olacaksınız.

Fibabanka internet bankacılığı ile birçok kampanyalardan da yararlanabilirsiniz. Ayrıca banka şubeleriyle karşılaştırıldığında alınan işlem ücretleri oldukça düşük maliyetlidir. Böylelikle bütçesel açıdan da sizi sıkıntıya sokmamış olacaktır.

İLGİLİ İÇERİK:  Akbank Direkt İnternet Bankacılığı Kayıt

Finabanka’nın internet bankacılığı ile sunduğu hizmetlerin bazılarına bakacak olursak; bankanın internet şubesi üzerinden yatırım işlemleri yapmak, yatırım yapılacak hesapları açma ya da kapama, tüm kredi işlemleri ve kredi kartı işlemlerini yapabilmek, Fibabanka fatura ödeme, Fibabanka SGK borç ödeme, Fibabanka vergi borcu ödeme, Fibabanka eğitim ödemesi gibi birçok ödemeyi yapabilmek ya da Fibabanka otomatik ödeme talimatı verebilmek gibi birçok hizmet sunduğunu görürüz. Tüm bu işlemleri zaman kaybetmeden Fibabanka internet bankacılığı üzerinden yapabilirsiniz.

Fibabanka İnternet Mobil Bankacılığı Açtırma

Fibabanka İnternet Mobil Bankacılığı Açtırma işlemi yapmak istiyorsanız, size en yakın Fibabanka şubesine gidip şifre almanız gereklidir. Bunun yanı sıra telefon bankacılığı ya da internet bankacılığını kullanarak da açtırma işlemi yapabilirsiniz. Cep telefonunuza SMS olarak gönderilen şifre ile internet bankacılığı hizmetinden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Fibabanka internet bankacılığı açtırma işlemi çok kısa süre içerisinde tamamlanabilen bir işlemdir.

Fibabanka İnternet Bankacılığı Kapatma 444 88 88

444 88 88 numaralı telefondan müşteri temsilcisine bağlanarak Fibabanka İnternet Bankacılığı Kapatma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca yine size en yakın Fibabanka şubesine giderek internet bankacılığı kapatma işlemi için talebinizi iletebilirsiniz. Böylelikle birkaç dakika içerisinde işleminiz yapılmış olacaktır.

İLGİLİ İÇERİK:  Garanti Bankası İnternet Mobil Bankacılığı Açtırma

Fibabanka İnternet Bankacılığı Bloke Kaldırma

Bilindiği üzere Fibabanka internet bankacılığı hizmetinden yararlanabilmek için size verilen şifre ile giriş yapmanız gerekmektedir. Şifrenizi unuttuğunuz ve üst üste 3 kere yanlış girmenizden ötürü internet bankacılığı uygulaması bloke olacaktır. Böyle bir durumla karşılaşırsanız ve Fibabanka İnternet Bankacılığı Bloke Kaldırma işlemi yapmanız gerekir, bunun için de size en yakın Fibabanka şubesine giderek ya da telefon bankacılığı üzerinden işleminizi gerçekleştirmek mümkün olacaktır.

Fibabanka İnternet Bankacılığı Sim Kart Değişikliği

Fibabanka İnternet Bankacılığı Sim Kart Değişikliği yapılması durumunda, sim karta bloke uygulanır. Bu prosedürün uygulanma amacı tamamen güvenlik sebebiyledir. Fibabanka’ya ilişkin bu telefon sim kart blokesini kaldırma için telefon bankacılığı üzerinden müşteri hizmetleriyle görüşebilir, şubeyi ziyaret edebilir yada herhangi bir Fibabanka ATM’sine gidip bloke kaldırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Gerekli işlemler tamamlanıp, bloke kaldırma işleminin gerçekleşmesinin ardından, Fibabanka internet şubesini tekrar kullanabilir hale geleceksiniz. Sim kart değişikliği ile bloke kaldırma işleminin en kolay yolu 444 88 88 ya da 0 850 222 77 77 numaraları telefonlardan birini arayıp, işlem talebinizi müşteri temsilcisine iletmektir. Menüden ilgili kısım tuşlanarak, hızlı ve kolay bir şekilde blokeyi kaldırabilirsiniz.

Bloke kaldırma işlemini ATM üzerinden yapacaksanız eğer, kartınızla giriş yaptıktan sonra, mobil işlemler menüsüne ulaşıp buradan sim karta uygulanan blokeyi kaldırabilirsiniz.

Fibabanka İnternet Bankacılığı İndir-Yükle

Fibabanka İnternet Bankacılığı İndir-Yükle işlemini cep telefonlarınıza ya da tabletinize yapabilirsiniz. İpohe den başka bir telefon markası kullanıyor iseniz, uygulamayı Google Play’dan, yok eğer İphone kullanıyorsanız da App Store den indirebilirsiniz. Fibabanka mobil uygulaması IOS ve Android uyumlu olduğundan çoğu telefona ve tablete sorunsuz indirilebilir. Böylelikle banka şubesine gerek kalmadan tüm işlemlerinizi mobil uygulama üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

İLGİLİ İÇERİK:  Burgan Bank İnternet Bankacılığı İşlemleri

Fibabanka İnternet Bankacılığı EFT Saatleri ve Ücretleri

Fibabanka İnternet Bankacılığı EFT Saatleri ve Ücretleri ‘ne, bankanın internet şubesi üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Fibabanka EFT ücreti 5 TL olup, EFT işlem saatleri ise 09:00-17:00 arasındadır.

Ayrıca Fibabanka internet sitesi www.fibabanka.com.tr

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz