Evden ek dantel ek işi yaparak para kazanma

Evden para kazanmanın bir diğer yolu da dantel örerek para kazanmak

Dantel deyince çok eskilere gitmiş gibi oluruz. Ama günümüz moda ikonları dönüp dolaşıp eskiden kopamamaktadır. Ne varsa eskilerde var derler ya o hesap aslında. Ama modernize edilmiş şekilde eskiyi günümüze taşıyorlar. Çokta şık tasarımlar ortaya çıkıyor.

Hanımlar sizin de eliniz değsin ister misiniz, yeni moda tasarımlarına! Evet yanlış duymadınız. Tekstil sektörünü ele alalım. Bir çok tekstil giyim ürünlerinde el örgüsü kombin leri gözünüze çarpmıştır. Ve bunlar makine örgüsü değil, halis mulis el işi örgüler.

Bir çok önde gelen marka ve daha bir çok tekstil firması, modellerinde kullanacakları el örgüsü bölümleri (örneğin; yaka, kollar, bileklere gelen manşet, apolet gibi) ev hanımlarına yaptırmayı tercih etmekte..

Siz de yün örmekten keyif alıyorsanız, neden bu işten hem keyif alıp hem de para kazanmayasınız ki. Evinizde bu işi yapıyor olmanız da cabası.

Peki bu işi veren firmalarla nasıl irtibata geçecek siniz? Çok kolay! Hemen bilgisayarınızda (şu anda bu konuyu okuyorsanız bilgisayar başındasınızdır muhakkak) yeni bir sekme açın ve; Evde dantel işi veren firmalarevde el işi ilanları, ek iş, evde ek iş gibi arama kriterlerini girerek istediğiniz ilanlara ulaşmanız mümkün. Bu ilanları veren firmalara telefon açıp evde ek işinize sahip olabilirsiniz. Yada ek ilanı sitelerine, yaptığınız, yapabileceğiniz işlere ait kendi iş ilanınızı vererek firmaların sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Hanımlar, evde örme işi, dantel işi ile bu kış evlerinizde daha sıcak ve keyifli geçecek

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz