Evde etiket iş yaparak para kazanma

Evinizde tekstil şirketleri için etiket işi yapabilirsiniz.

Gün geçmiyor ki evde yapılacak işlere bir yenisi eklenmesin. Artık evden çalışmak isteyen hanımlara ve veya ev hanımlarına evde yapılacak işler hususunda alternatif çok fazla. Siz ev hanımlarına ve evden çalışmayı tercih eden bayanlara, sadece size en uygununu seçmek kalıyor.

Evde etiketleme işi de evde yapılacak işlerden sadece biri. Dikkat ettiyseniz artık mağazaların raflarını dolduran kıyafetlerin üzerinde, iplikle bağlanmış yada küçük çengelli iğne ile iliştirilmiş ürün tanıtım veya marka etiketleri bulunuyor. İşte evde etiketleme işi dediğimiz iş bu. Etiketleri ilgili ürünlere istenilen şekilde monte ediyorsunuz. Herhangi bir dikiş işlemi söz konusu değil. Yani terzi olmanız, dikiş eğitimi almanız yada evde dikiş makineniz olması gerekmiyor bu işi yapabilmeniz için. Bu işi yapmak istiyorum , bu iş bana göre demeniz yeterli.

Etiket işi sağlayıcılara yakın olmanız sizler için, malzemenin teslim alınması / teslim edilmesi hususlarında çok önemli. Bu sebeple; tekstil sektörünün yoğun olduğu yerleşim merkezlerinde (İstanbul, İzmir, Bursa gibi) ve veya tekstil atölyelerinin yoğunluklu olduğu semtlerde ve veya bu semtlere yakın olmanız sizin için büyük bir avantaj.

Evde etiket işi için, ürün ve malzemeleri, iş sağlayıcı firmaların bazıları evinize getirip teslim edebildiği gibi bazı firmalardan sizlerin gidip teslim alması ve teslim etmesi gerekiyor. Bu tamamen firma inisiyatifinde ve firma tercihinde.

Yapmak istediğiniz etiketleme miktarında bir sınırlama yok, ne kadar çok etiketleme yaparsanız o kadar çok para kazanıyorsunuz. Haydi hanımlar etiketler sizleri bekliyor.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz