En Uygun Kredi Veren Bankalar Hangileri

2020 en uygun ihtiyaç kredisi veren bankalar hangileridir? Uygun faizli vade seçenekleri ile ilk bahar ihtiyaç kredisi kampanyaları hakkında bilgiler.

0
219

En uygun kredi veren banka hangisidir? 2020 yılında uygun faizli ihtiyaç kredisi kampanyaları neler? Hep birlikte yeni ihtiyaçlarını karşılamak için kredi çekmek isteyenlere bankaların sundukları kredi kampanyaları hakkında bilgiler vermek istiyoruz. Sürekli olarak yenilenen kredi kampanyalarına 2020 yılında da devam edecek olan bankalar özellikle mevsimsel olarak düzenledikleri ihtiyaç kredisi kampanyaları ile avantajlı kredilerden yararlanmanızı sağlayacak. 2020 en uygun kredi veren bankalar hangileridir bunlara bakalım.

2020 Vakıfbank İhtiyaç Kredisi

En uygun kredi veren bankalar arasında ilk sırayı Türkiye’nin en çok tercih edilen bankası olan Vakıfbank alıyor. Yenilikçi yapısı ile sürekli olarak en iyi seçeneklerden yararlanmanızı sağlamakta olan Vakıfbank ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenlere 2020 yılında %1,52 faiz oranı ile ulaştırıyor.

İLGİLİ İÇERİK:  Neden kredi kartı alamıyorum. Riskli müşteri miyim?

2020 Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında 3 ay ile 60 ay arasında değişen vade seçenekleri ile yararlanabileceğiniz bu seçenekte minimum 3.000 TL, maksimum 90.000 TL kredi kullanabilmektesiniz. Vakıfbank 2020 ihtiyaç kredisi hesaplaması ve diğer seçenekler ile ilgili daha fazla bilgiyi resmi internet sitesi üzerinden alabilirsiniz.

2020 ING Bank İhtiyaç Kredisi

2020  ING Bank ihtiyaç kredisi kampanyası diğer en uygun krediler arasında yer alan seçeneklerden biri oluyor. Sürekli olarak farklı kampanyalar yaratmakta olan ING Bank şimdi de de Dijital Kredi ile müşterilerine uygun rakamlar ile kredi kullanma imkanı sunmakta. ING Bank ihtiyaç kredisi faiz oranı ve hesaplama işlemi şuanda %1,64 üzerinden gerçekleştirilmektedir.

İLGİLİ İÇERİK:  Banka Dışında Kredi Veren Şirketler Hangileri?

ING Bank Dijital Kredi kampanyasında minimum 3 Ay, maksimum 60 Ay vade seçeneği sizlere sunuluyor. Bu vade seçenekleri ile birlikte kullanabileceğiniz ihtiyaç kredisi tutarı ise 1.000 TL ile 60.000 TL arasında olacak. ING Bank ihtiyaç kredisi hesaplama 2020 yılında vade sayısındaki değişikliğe göre yapılabilecektir.

2020 CEPTETEB İhtiyaç Kredisi

CEPTETEB ihtiyaç kredisi 2020 en uygun faizli krediler arasında yer alan üçüncü bir seçenek. Bu seçenek özellikle internetten kredi başvurusu yapmak isteyenler için ideal bir seçenek. Diğer kredi seçeneklerine göre daha az bir maksimum rakama sahip olsa da hemen hemen başvuru yapan herkes ihtiyaç kredisinden yararlanabiliyor.

2020 en uygun ihtiyaç kredisi kampanyalarından olan CEPTETEB’de minimum 3 ay, maksimum 60 ay vade seçenekleri ile 1.000 TL ile 30.000 TL arasında bir kredi kullanabilirsiniz.

İLGİLİ İÇERİK:  Kredi Puanını Ücretsiz Öğrenme Yolları

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz