En Uygun Kredi Veren Bankalar Hangileri

0
177

En uygun kredi veren banka hangisidir? 2019 yılında uygun faizli ihtiyaç kredisi kampanyaları neler? Hep birlikte yeni ihtiyaçlarını karşılamak için kredi çekmek isteyenlere bankaların sundukları kredi kampanyaları hakkında bilgiler vermek istiyoruz. Sürekli olarak yenilenen kredi kampanyalarına 2019 yılında da devam edecek olan bankalar özellikle mevsimsel olarak düzenledikleri ihtiyaç kredisi kampanyaları ile avantajlı kredilerden yararlanmanızı sağlayacak. 2019 en uygun kredi veren bankalar hangileridir bunlara bakalım.

2019 Vakıfbank İhtiyaç Kredisi

En uygun kredi veren bankalar arasında ilk sırayı Türkiye’nin en çok tercih edilen bankası olan Vakıfbank alıyor. Yenilikçi yapısı ile sürekli olarak en iyi seçeneklerden yararlanmanızı sağlamakta olan Vakıfbank ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenlere 2019 yılında %1,52 faiz oranı ile ulaştırıyor.

İLGİLİ İÇERİK:  Banka Kara Liste Sorgulama Nedir, Nasıl Yapılır?

2019 Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında 3 ay ile 60 ay arasında değişen vade seçenekleri ile yararlanabileceğiniz bu seçenekte minimum 3.000 TL, maksimum 90.000 TL kredi kullanabilmektesiniz. Vakıfbank 2019 ihtiyaç kredisi hesaplaması ve diğer seçenekler ile ilgili daha fazla bilgiyi resmi internet sitesi üzerinden alabilirsiniz.

2019 ING Bank İhtiyaç Kredisi

2019 ING Bank ihtiyaç kredisi kampanyası diğer en uygun krediler arasında yer alan seçeneklerden biri oluyor. Sürekli olarak farklı kampanyalar yaratmakta olan ING Bank şimdi de de Dijital Kredi ile müşterilerine uygun rakamlar ile kredi kullanma imkanı sunmakta. ING Bank ihtiyaç kredisi faiz oranı ve hesaplama işlemi şuanda %1,64 üzerinden gerçekleştirilmektedir.

İLGİLİ İÇERİK:  Arıcılık Kredisi Nasıl Alınır? Arıcılık Kredisi Veren Bankalar

ING Bank Dijital Kredi kampanyasında minimum 3 Ay, maksimum 60 Ay vade seçeneği sizlere sunuluyor. Bu vade seçenekleri ile birlikte kullanabileceğiniz ihtiyaç kredisi tutarı ise 1.000 TL ile 60.000 TL arasında olacak. ING Bank ihtiyaç kredisi hesaplama 2019 yılında vade sayısındaki değişikliğe göre yapılabilecektir.

2019 CEPTETEB İhtiyaç Kredisi

CEPTETEB ihtiyaç kredisi 2019 en uygun faizli krediler arasında yer alan üçüncü bir seçenek. Bu seçenek özellikle internetten kredi başvurusu yapmak isteyenler için ideal bir seçenek. Diğer kredi seçeneklerine göre daha az bir maksimum rakama sahip olsa da hemen hemen başvuru yapan herkes ihtiyaç kredisinden yararlanabiliyor.

2019 en uygun ihtiyaç kredisi kampanyalarından olan CEPTETEB’de minimum 3 ay, maksimum 60 ay vade seçenekleri ile 1.000 TL ile 30.000 TL arasında bir kredi kullanabilirsiniz.

İLGİLİ İÇERİK:  25.000 TL Kredi Veren Bankalar 2019

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz