Bayanlar için evden ek işten para kazanma yolları

Evlerinizden takı yaparak da para kazanabilirsiniz.

Evden ek iş yaparak para kazanma

Biz bayanlar hayatında takının yeri ayrıdır. Kıyafetlerimizi tamamlayan en önemli unsurlardır. Ve takısız bir hayat düşünemeyecek kadar iddialıyızdır bu konu da, değil mi!

Bu kadar düşkün olduğumuz bir aksesuarı neden kendimiz yapmayalım ki! Hem kendimiz için takı tasarımları yapmak hem de ek kazanç sağlamak için güzel bir fikir. Katıldığımız bir davette taktığımız dikkat çekici bir kolyenin mimarı olmak ayrı bir gurur verecektir. Ben yaptım!

Hem sevdiğimiz bir şeylerle uğraşıp keyif içerisinde vakit geçirirken hem de para kazanmanız mümkün. İl ve İlçelerde düzenlenen ücretsiz Halk Eğitim takı yapımı kurslarına katılarak bu işte profesyonelleşebilirsiniz de üstelik.

Vakit kaybetmeden bulunduğunuz yerleşim merkezinin konu ile ilgili kurslarını araştırmakla işe başlayabilirsiniz. Takı tasarımında ustalık aldığınızda size bir çok iş imkanının kapıları da açılmış olacak aslında.

İLGİLİ İÇERİK:  KOSGEB İş Planı Nasıl Hazırlanır?

Girişimci ruhuna sahipseniz, kendi yaptığınız takılarınızın satışını yapacağınız tezgah satışı ile işe başlayıp sonrasında küçük bir dükkan kiralayarak kendi işinizi büyütebilirsiniz. Takı satışı yaptığınız dükkanınızda, takı tamir ve bakımı yaparak da hizmet verdiğiniz alanı genişletme şansına sahip olursunuz. Zamanla takı dükkanınızı kursiyerlere açarak , farklı zamanlarda planlayacağınız kurslar da kursiyerlerinize takı tasarım dersleri vererek daha aktif hale gelmeniz mümkün.

Bakın nereden nereye geldik; kadın takıyı sever dedik, kadın kendi takısını kendisi yapar dedik, kadının girişimci ruhunu da hesaba katarak; tezgah satışından, takı dükkanına oradan da atölyelere kadar getirdik konuyu…

İstemek ve başarmak, her şey sizin elinizde.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz