Bayanlar evde ek iş fırsatlarını kaçırmayın !

Siz de evden ek iş yaparak neden aile bütçenize katkıda bulunmayasınız ki!

0
5
Evden ek iş yaparak para kazanma

Ev hanımları artık evde yaptıkları işlerle aile bütçesine ciddi maddi katkılar sağlıyorlar. Eskiden o çay partisi senin bu çay partisi benim deyip, şu tatlının tarifini alabilir miyim, geçen Salı günü Ayşe hanımda yediğimiz tuzlunun tarifini alan oldu mu? gibi çok tanıdık, bildik muhabbetlerin yerini artık; ev hanımları evden nasıl para kazanır , evde yapılacak işler nelerdir gibi sorular aldı.

Ev hanımlarının evden para kazanma yöntemleri arasında, kalem montajı, mandal montajı, makale yazma ve editörlük, internet üzerinden anket doldurma işleri, paketleme işleri, davetiye katlama işleri en başta yer alan yöntemler arasında.

İl ve ilçelerin, İŞKUR ve Halk Eğitim Merkezlerinde açılan ücretsiz meslek edindirme kursları da eğitim gerektiren evde yapılacak işlere büyük katkı sağlamakta ve teşvik unsuru olmaktadır.

İLGİLİ İÇERİK:  Evde boncuk işi yaparak ek gelir elde etme

Bu kurslar sayesinde hanımlar, evde yaptıkları çeşit çeşit pasta, kurabiye ve şekerlemeleri; doğum günü pastaları, ilk adım kurabiyesi, diş kurabiyesi, nikah şekeri şekerlemesi, yeni doğan bebek şekerlemeleri olarak satışa sunmakta ve çok da güzel gelir elde etmektedir. Yine bu kurslar da el becerisini geliştirilen hanımlar, takı tasarımında çok iddiaları ürünlere imza atmaktadır.

Evde kendi imalatınızı ve veya üretimini yaptığınız her türlü ürünün satış ve pazarlamasında, eş, dost, tanıdık aracılığı ile muhakkak güzel satışlar yapacak veya yapmaktasınızdır. Fakat işi daha bir profesyonelliğe götürerek, ürünlerinizin ve kendinizin tanıtımınız yapacağınız web sitesi ve sosyal ağlarda oluşturacağınız tanıtım sayfaları ile kendi reklamınızı en güzel şekilde direk tüketiciye sunmuş olacağınızı göz ardı etmeyiniz.

İLGİLİ İÇERİK:  KOSGEB İş Planı Nasıl Hazırlanır?

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz