Anadolubank İnternet Bankacılığı İşlemleri

Anadolu bank internet bankacılığı ile bankacılık işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz.

Anadolubank İnternet Bankacılığı Hakkında

Banka şubelerinde yapılabilecek her türlü işlemi internet bankacılığı üzerinden yapmakta mümkündür. Bu yapılabilecek işlemler;

  • Tüm vadeli, vadesiz hesap işlemleri
  • Fatura, vergi, harç, şans oyunları, bağış ödemeleri
  • Tüm kredi kartı ve borç işlemleri, kredi başvurusunda bulunma işlemi
  • Bireysel emeklilik ve sigorta işlemleri
  • EFT, havale ve tüm para transfer işlemleri
  • Şifre yenileme, değiştirme, bilgi güncelleme işlemleri
  • Yatırım, altın, döviz, hisse senedi işlemleri

Anadolubank İnternet Bankacılığı

Anadolubank İnternet Bankacılığı ile bankanın şubesinden yapılabilecek tüm işlemleri kolayca ve çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 7/24 hizmet sunan internet bankacılığına istediğiniz yerden ve istediğiniz saatte ulaşabilirsiniz. Hızlı işlem yapma kolaylığı ile zamandan büyük ölçüde tasarruf etmiş olursunuz. Anadolubank internet bankacılığı ile para çekme hariç tüm bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Daha düşük işlem ücretleri avantajından faydalanabilir, her yerden erişim sağlayabilirsiniz.

İLGİLİ İÇERİK:  Şekerbank İnternet Bankacılığı Mobil Şube

Anadolubank İnternet Bankacılığı Açtırma

Anadolubank İnternet Bankacılığı Açtırma işlemi çok basit bir işlemdir. Bireysel, kurumsal ve ortak hesap internet bankacılığı başvuru işleminde bulunmak ve ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız, size en yakın Anadolubank şubesine gitmeniz yeterli olacaktır. İnternet bankacılığı açtırma için cep telefonuna gelecek SMS ile şifre gönderilecektir. Bu şifre ile internet bankacılığına erişiminiz sağlanmış olacaktır.

Anadolubank İnternet Bankacılığı Kapatma

0 850 222 55 50 numaraları telefondan Anadolubank Çağrı Merkezi’ni arayarak ya da size en yakın Anadolubank banka şubesine giderek, Anadolubank İnternet Bankacılığı Kapatma işlemi için talepte bulunabilir ve kapattırabilirsiniz.

Anadolubank İnternet Bankacılığı Bloke Kaldırma

Anadolubank internet bankacılığı uygulamasını kullanmak istediğinizde, şifrenizi üst üste yanlış girerseniz eğer, uygulama bloke olacaktır. Anadolubank İnternet Bankacılığı Bloke Kaldırma işlemi için 0 850 222 55 50 numaralı telefondan Anadolubank Çağrı Merkezi’ni arayarak parola talebinde bulunabilirsiniz. Bunun yanında size en yakın Anadolubank Şubesi’ne giderek de bloke kaldırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca parolanızı unuttuğunuz zaman da bu iki yoldan birini kullanarak yeni parola talebinde bulunmanız mümkündür.

İLGİLİ İÇERİK:  Maaş Yazısı Nedir, Nasıl ve Neden Yazılır?

Anadolubank İnternet Bankacılığı Sim Kart Değişikliği

Günümüzde tüm bankalar, telefon operatörleriyle koordineli bir şekilde çalışmakta olup, hat kapanması, yenilenmesi ya da sim kart değişikliği durumunda, telefon operatörleri bankaları tüm bu konularda bilgilendirir. Daha sonra da internet bankacılığı ve mobil bankacılığı işlemleriniz geçici olarak bloke edilir. Bu bloke edilme durumu tamamen güvenlik önlemi alma açısından yapılmaktadır. Anadolubank İnternet Bankacılığı Sim Kartı Değişikliği ile bloke kaldırma işlemi yapmak istiyorsanız, bankanızın en yakın şubesine gidip başvuruda bulunmak ya da telefon bankacılığını kullanıp çağrı merkezine bağlanarak yapabilirsiniz. Ayrıca bankanın ATM’lerinden de sim kart bloke kaldırma işlemini kendiniz yapabilirsiniz.

Anadolubank İnternet Bankacılığı İndir-Yükle

Cep telefonunuza ya da tabletinize Anadolubank İnternet Bankacılığı İndir-Yükle işlemini kolaylıkla ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Anadolubank’ın mobil uygulamasını cep telefonunuza indirerek, tüm bankacılık işlemlerini zahmetsizce yapabilirsiniz. Anadolubank mobil uygulaması IOS ve Android uyumludur.

İLGİLİ İÇERİK:  Kuveyt Türk İnternet Bankacılığı Hesap Açma

Anadolubank İnternet Bankacılığı EFT Saatleri ve Ücretleri

Anadolubank İnternet Bankacılığı EFT Saatleri ve Ücretleri ‘ne internet bankacılığı üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Yapılacak tüm işlemler seans saatleri içinde BIST’a iletilir. Anadolubank internet bankacılığı EFT saatleri ise 08:00-17:00 saatlerinde yapılabilir. EFT ücretleri ise bireysel, ortak ve kurumsal hesaplardan yapılacak tüm para transferlerinde 4 TL’dir.

Ayrıca Anadolubank internet sitesi www.anadolubank.com.tr

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz