Albaraka İnternet Bankacılığı İşlemleri

Albaraka internet bankacılığını kullanarak kolayca bankacılık işlemlerinizi halledebilirsiniz. İşte bu sistemle telefonunuzdan yapabilecekleriniz!

Albaraka Türk İnternet Bankacılığı Hakkında

Günümüzde internet kullanımının yaygınlaşmasıyla, şirketler, kurumlar, bankalar da bu işten nasiplenmeye başlamışlardır. Hatta interneti en çok kullanan sektörlerden biri bankalardır. Bankalar internet bankacılığı uygulaması ile kendilerine ve müşterilerine çok büyük avantajlardan ve kolaylıklar sağlamaktadır. Bu avantajlar; banka şubesine gitmeden yapabileceğiniz çoğu işlemi elektronik ortamdan hızlıca gerçekleştirmek, internet bankacılığı ile alınan ücretlerin şubeye oranla daha az olması, internet bankacılığının çalışma saatlerinin şubeye göre daha esnek olması ve hatta 7/24 ulaşılabilir olmasıdır. Bu sebeple Albaraka Türk’te müşterilerine internet bankacılığı avantajını sunmaktadır.

Albaraka Türk İnternet Bankacılığı

Albaraka Türk internet bankacılığı ile, istediğiniz yerden ve istediğiniz zamanda, banka şubesine gitmeden tüm işlemlerinizi 7/24 gerçekleştirebilirsiniz. Albaraka Türk internet bankacılığını kullanarak tüm işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirebilir ve zamandan tasarruf edebilirsiniz. İşlem maliyetlerinizi düşürebilir, fatura ve vergi ödemelerinizi buradan yapabilirsiniz. Ayrıca yatırım ürünlerinizin takibini de Albaraka Türk internet bankacılığı üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

İLGİLİ İÇERİK:  Denizbank İnternet Bankacılığı İşlemleri

Albaraka Türk İnternet Bankacılığı Açtırma

Albaraka Türk  internet bankacılığı açtırma işlemi yapmak istiyorsanız, İnternet Şubesi’nde yer alan ‘Yeni Üyelik’ kısmından internet bankacılığı şifresi alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, kimlik kartı, müşteri işlemleri sözleşmesi, imza beyannamesi vs. bilgi ve belgeleri eksiksiz doldurmaktır. Bunun yanında internet bankacılığından bu işlemi gerçekleştiremiyorsanız, en yakın Albaraka Türk şubesine giderek talepte bulunabilirsiniz. Böylelikle internet bankacılığı açtırma işleminiz birkaç dakika içerisinde tamamlanmış olacaktır.

Albaraka Türk İnternet Bankacılığı Kapatma

Eğer Albaraka Türk internet bankacılığı kapatma işlemi yaptırmak istiyorsanız 444 5 665 numaralı telefondan Alo Albaraka’yı arayarak ya da size en yakın Albaraka Türk banka şubesine giderek işlem talebinde bulunabilirsiniz.

İLGİLİ İÇERİK:  Garanti Bankası EFT Saatleri Kaça Kadar?

Albaraka Türk İnternet Bankacılığı Bloke Kaldırma

Albaraka Türk internet bankacılığı şifrenizi üç defa üst üste yanlış girdiğiniz takdirde bloke edilir. Böyle bir durumla karşılaşırsanız 444 5 666 numaralı telefondan Alo Albaraka’yı arayabilir ya da size en yakın Albaraka Türk şubesine giderek Albaraka Türk internet bankacılığı bloke kaldırma işlemi yaptırabilirsiniz. İnternet bankacılığı şifrenizi kimsenin tahmin edemeyeceği şekilde, alfa numerik karakterler kullanarak belirlemelisiniz. Güvenlik açısından ise altı ayda bir şifre değişikliği yapmanızda fayda vardır.

Albaraka Türk İnternet Bankacılığı Sim Kart Değişikliği

Tüm bankalar, telefon operatörleriyle koordineli çalışmaktadır. Böylelikle sim kartlarla ilgili yapılan tüm değişiklikleri telefon operatörleri, bankaları bu konuda bilgilendirir. Daha sonrasında internet bankacılığı ve telefon bankacılığı işlemleriniz geçici olarak bloke edilir. Bu işlemin amacı güvenliği sağlamaktır. Eğer Albaraka Türk internet bankacılığı sim kart değişikliği yaptıysanız ve blokenizi kaldırmak istiyorsanız, 444 5 666 veya 0850 222 5 666 numaralı telefonlardan müşteri hizmetlerine bağlanarak, T.C. kimlik ve kart numaranızı tuşlayıp, kredi kartı ve banka şifre işlemleri bölümünden sim kart blokenizi kaldırabilirsiniz.

İLGİLİ İÇERİK:  Fibabanka İnternet Bankacılığı Mobil Şube

Albaraka Türk İnternet Bankacılığı İndir-Yükle

Cep telefonunuza ya da bilgisayarınıza Albaraka Türk internet bankacılığı imdir-yükle işlemini kolaylık gerçekleştirmek için, mobil uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. Böylelikle kolay ve zahmetsiz bir şekilde tüm banka işlemlerinizi şubeye gitmeden gerçekleştirebilirsiniz.

Albaraka Türk İnternet Bankacılığı EFT Saatleri ve Ücretleri

Albaraka Türk ile başka bir bankanın hesabına ya da aynı banka hesabına EFT işlemi yapmak mümkündür. Albaraka Türk internet bankacılığı EFT saat ve ücretleri diğer bankalara göre oldukça uygundur. İnternet ve mobil bankacılık üzerinden yapılan EFT işlemi tamamen ücretsizdir. Ancak 16.00’dan sonra yapılan işlemlerden ‘Geç EFT Gönderimi’ adı altında 5 TL para kesilir.  EFT işlem saatleri ise 09:00-17:15’tir.

Ayrıca Albaraka Türk internet sitesi www.albarakaturk.com.tr 

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz