Akbank Direkt İnternet Bankacılığı Kayıt

Akbank Direkt internet bankacılığı ile bankacılık işlemlerinizi çok hızlı ve kolay bir şekilde halledebilirsiniz. Google Play Store'den yükleyebilirsiniz.

Akbank Direkt İnternet Bankacılığı Hakkında

Teknolojik gelişmelerle hızla ilerleyen internet kullanımı, günümüzde insanlara birçok kolaylık ve avantaj sağlamaktadır. Hayatımızın pek çok alanında kullanılan internet, iş insanlarının da en çok kullandığı mecralardan biri olmuştur. Hemen hemen her kurum ve şirket, tüm işlerini internet üzerinden halletmekte ve müşterilerine de bu konuda kolaylıklar sağlamaktadır. Bu kurumların en başında gelen sektör ise bankalardır. Bankalar, internet bankacılığı ile müşterilerine ciddi kolaylıklar sağlamaktadır.

Akbank Direkt İnternet Bankacılığı

Akbank internet bankacılığı ile müşterilerine pek çok avantaj sunar. Bu avantajlardan biri Akbank Direkt uygulamasıdır. Akbank Direkt gelişen ve yeni teknolojiye ayak uydurmak adına geliştirilen bir uygulamadır. Aslında Akbank Direkt, Akbank internet bankacılığının ve mobil şubenin adıdır. Günümüzde her bankanın internet ve mobil şubesi bulunmaktadır. Ancak Akbank bu hizmetlerine çok daha fazla hızı işlem yapıldığı için Akbank Direkt internet bankacılığı adını vermiştir. Böylelikle müşterilerinin çok daha hızlı ve sorunsuz işlem yapmasını sağlamıştır.

İLGİLİ İÇERİK:  CEPTETEB İnternet Bankacılığı Açtırma 2020

Akbank Direkt, çok hızlı işlem yapma olanağı sunar. Akbank Direkt ile yapılan işlem birkaç saniye içinde gerçekleşir ve son yapılan işlemler hafızada tutarak tekrar aynı işlemi yapmak istediğinizde zaman kaybetmeden önünüze çıkarıyor.

Akbank Direkt ile birçok avantajdan faydalanabilirsiniz. Bunlar; bankaya gitmeden altın ve döviz hesabı açmak, özel olarak yapılan kampanyalarla birlikte tatil ve telefon kazanmak, alışveriş indirimlerinden yararlanmak, Cebe Para Gönder özelliği ile para göndermek istediğiniz kişinin telefon numarasını girerek gönderebilmek, kredi kartı, telefon faturası, elektrik faturası gibi ödemeleri kolaylıkla bu uygulama üzerinden yapabilmektir.

Akbank Direkt İnternet Bankacılığı Açtırma

Akbank internet bankacılığı açtırma işlemi yapmak çok kolaydır. Siz de Akbank Direkt hizmeti almak istiyorsanız, size en yakın Akbank şubesine giderek birkaç dakikada Akbank müşterisi olun. Daha sonra cep telefonunuza Akbank Direkt şifresi gönderilecektir. Bu şifre ile artık Akbank internet bankacılığından faydalanmış olacaksınız. Eğer Akbank müşterisi iseniz ve Akbank Direkt uygulamasına giriş yapamıyorsanız, Şifre Al’a tıklayarak Akbank Direkt şifresini alabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

İLGİLİ İÇERİK:  ING Bank İnternet Bankacılığı Şifre Alma

Akbank Direkt İnternet Bankacılığı Kapatma

444 25 25 ya da 0850 222 25 25 Akbank telefon şubesini kullanarak ya da Akbank şubelerinden birine giderek Akbank internet bankacılığı kapatma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank Direk İnternet Bankacılığı Bloke Kaldırma

Akbank Direkt Şifreci yanınızda değilken Akbank Direkt uygulamasını kullanmak isterseniz, cep telefonunuza SMS ile alternatif olarak gönderilen tek kullanımlık şifre ile uygulamaya giriş yapabilirsiniz. Eğer Akbank Direkt şifrenizi hatalı olarak çok fazla üst üste girerseniz, uygulama bloke olacaktır. Akbank direk internet bankacılığı bloke kaldırma işlemi için Akbank şubesine giderek ya da telefon bankacılığı ile gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır.

Akbank Direkt İnternet Bankacılığı Sim Kart Değişikliği

Bankalar, telefon operatörleriyle koordineli çalışmakta olup, hat kapanması, sim kart değişikliği veya yenilenmesi durumunda, telefon operatörleri bankaları bu konuda bilgilendirir. Böylelikle internet bankacılığı ve telefon bankacılığı işlemleriniz geçici olarak bloke edilir. Bu tamamen güvenlik açısından yapılmaktadır. Akbank direkt internet bankacılığı sim kart değişikliği ile blokenin kaldırılması için 7 gün beklemek gerekir. Eğer beklemek istemiyor ve blokeyi hemen kaldırma istiyorsanız, Akbank telefon bankacılığını arayarak, bankanın şubesine giderek ya da ATM’lerden kendiniz kaldırabilirsiniz.

İLGİLİ İÇERİK:  İBAN Öğrenme Nasıl Olur, Banka İBAN Numaram

Akbank İnternet Bankacılığı Uygulaması Yükleme

Cep telefonunuza ya da tabletinize Akbank internet bankacılığı uygulaması yükleme işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz. Akbank Direkt uygulamasını Google Play Store’den telefonunuza kolayca yükleyebilirsiniz. Akbank Direkt Mobil uygulamasını indirerek, birçok bankacılık işlemlerini zahmetsizce yapabilirsiniz. Bu uygulama IOS ve Android uyumludur. Kolayca cep telefonunuza veya tabletinize indirip, Findeks Kredi Notu’nuzu öğrenme, EFT ve havale işlemi yapabilme, Direkt Kredi kullanma, fatura ödemeleri yapma ya da otomatik fatura talimatı verme, tüm Akbank kredi kartı işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank Direkt İnternet Bankacılığı EFT Saatleri ve Ücretleri

Akbank direkt internet bankacılığı EFT saatleri ve ücretleri artık daha esnektir. Eğer Akbank hesabınızdan başka bir banka hesabına para göndermek istiyorsanız, Akbank Direkt internet bankacılığı uygulamasından saat 17.45’e kadar gerçekleştirebilirsiniz. Akbank Direkt uygulamasından yapılan EFT ücreti ise 6.75 TL’dir.

Ayrıca Akbank internet sitesi www.akbank.com.tr

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz